Rock you like a hurricane!

Take the chance to breathe and listen…

Вже скоро до трьох українських міст завітають легенди rock-музики – Scorpions – зі своїми останніми концертами. Друга частина прощального туру зірок обіцяє бути не просто блискавичною, а тріумфальною, адже до програми концерту увійшли лише найкращі композиції гурту. Київ, Дніпропетровськ, Львів, зустрічайте Скорпіонів! Така можливість буває лише раз!

Клаус Майне, Рудольф Шенкер, Маттиас Ябс востаннє на одній сцені… Фанам гурту важко в це повірити, адже протягом майже 47 років рокери бомбардували світ хітами, якими захоплювались не лише прихильники rock-у. На цих композиціях виросле не одне покоління: найтепліші спогади, найкращі моменти у багатьох тисяч людей пов’язані саме з творчістю Scorpions.

47 років, 18 студійних альбомів, більш ніж 100 мільйонів копій альбомів та незчисленно багато спогадів… Нажаль, все колись закінчується, і ось вже у 2013 році має завершитись кар’єра гурту.  Але той вагомий внесок, який вони зробили у розвиток rock-у, назавжди залишить їх не лише в серцях шанувальників, але і в історії розвитку музики.

Вже у жовтні жива легенда їде до нас!

А ви вже придбали квітки?