Rock you like a hurricane!

Take the chance to breathe and listen…

Rock you like a hurricane!Вже скоро до трьох українських міст завітають легенди rock-музики – Scorpions – зі своїми останніми концертами. Друга частина прощального туру зірок обіцяє бути не просто блискавичною, а тріумфальною, адже до програми концерту увійшли лише найкращі композиції гурту. Київ, Дніпропетровськ, Львів, зустрічайте Скорпіонів! Така можливість буває лише раз!

Rock you like a hurricane!Клаус Майне, Рудольф Шенкер, Маттиас Ябс востаннє на одній сцені… Фанам гурту важко в це повірити, адже протягом майже 47 років рокери бомбардували світ хітами, якими захоплювались не лише прихильники rock-у. На цих композиціях виросле не одне покоління: найтепліші спогади, найкращі моменти у багатьох тисяч людей пов’язані саме з творчістю Scorpions.

Rock you like a hurricane!47 років, 18 студійних альбомів, більш ніж 100 мільйонів копій альбомів та незчисленно багато спогадів… Нажаль, все колись закінчується, і ось вже у 2013 році має завершитись кар’єра гурту.  Але той вагомий внесок, який вони зробили у розвиток rock-у, назавжди залишить їх не лише в серцях шанувальників, але і в історії розвитку музики.

Вже у жовтні жива легенда їде до нас!

А ви вже придбали квітки?