Робити щасливими інших – найкращий спосіб самому стати щасливим

стати щасливим

Ми часто задумуємося над тим, що ж таке щастя? Для одних людей щастя в матеріальних цінностях, для других – у популярності та славі, для третіх – і коханні та благополуччі своїх рідних, для четвертих – щастя – це просто жити. Щастя – це поняття багатопланове, яке в собі багато чого містить, а також відносне. Пояснення цьому можна побачити на таких прикладах. Крадій поцупив велику суму у якоїсь людини, він, звичайно, щасливий, але чи щаслива та людина?

Звичайно, що ні. Можливо, вона все своє життя складала гроші, тяжко працювала, щоб заробити їх, а людина, яка палець об палець не вдарила просто вкрала їх. Хіба це справедливо? Хіба це щастя? Другий приклад – це інвалід, який не може ходити для нього головне і найбільше щастя було б знову відчути свої ноги, знову ходити і бути повноцінною людиною, а здорові люди не задумуються про це і живуть собі, не задумуючись про те, що бути повноцінною людиною – це теж щастя.

Великим щастям є відчуття, що тебе розуміють. Як добре, коли не потрібно пересилювати себе, примушувати бути іншим. Тебе розуміють , підтримують. Добре, якщо такі стосунки панують між рідними, близькими, друзями. Зрозуміти близьких, підтримати їх у важку хвилину, прийти на  допомогу, а потім з радістю відчути, що потрібний людям. Це теж є щастя. Щастя – це здатність кохати, виявляти високі людські почуття, підтримувати в усьому коханого (кохану) та бути йому (їй) подругою(другом) на все життя. Адже це так чудово, коли в тебе щось не виходить, поганий настрій, а до тебе підходить кохана людина і говорить: «Не хвилюйся, кохана, все буде добре, бо я з тобою, я завжди тебе підтримаю. Я тебе кохаю!» Після цих слів забуваєш про все,переповнює щастя, на душі стає тепліше. Важливо завжди підтримувати людину у всіх її починаннях, бути з нею і вона обов’язково це оцінить. Треба жити так, щоб не приносити оточуючим людям прикрості.

Одним із складових щастя  є гарна професія, яка б приносила користь та радість не лише тобі, а й іншим людям. Отже, роблячи щасливими інших ми самі стаємо щасливими. Робити добрі справи – це велике щастя.

Нет ничего замечательнее любви, когда два человека словно не замечают остальной мир, покупают прикольные парные футболки для влюбленных и с удовольствием их носят не смотря на косые или завистливые взгляды окружающих. Вот оно счастье.