Робимо ліжко власними руками

Робимо ліжко

Робимо ліжкоУ наш час сучасне телебачення часто пропонує нові ідеї по дизайну інтер’єру. Майже всі вони є корисними і реальними.  Зараз, в принципі придбати нові, комфортабельні товари не проблема –  усе це доступно. Але, звичайно ж, річ, зроблена власними руками, улюбленіша і цінніша для будь-якої людини. Ви зможете виготовити власними руками навіть ліжко для спальної кімнати. Ми пропонуємо зробити його разом!

Для того, щоб зробити оригінальне ліжко, спершу нам треба ДСП лист і фанера. Якщо ж часу на пошук і роботу у вас немає і ви бажаєте отримати готове ліжко, раджу зайти на сайт www.divani.ua зможете там його придбати.

Усім іншим – уважно читаємо статтю. Як прийнято, спинку ліжка виготовляють для одномісного – 800 мм шириною, а для двомісного – 1400 мм. Є ще і спинка внизу ліжка, ближче до ніг. Ця спинка не видна ззовні, і висота її складає 450-500 мм.

Для цього ліжка не потрібно ніжки, оскільки замість ніжок ми використовуємо спинку. Для цього ми робимо виріз – напівкруглої або прямокутної форми, внизу спинки. Виріз можна зробити 150 мм висоти прямо в центрі. Цей оригінальний метод робить легшою конструкцію.

Після того, як ми вирізували його за допомогою лобзика, нам треба підрівняти крою. При цьому знадобиться машина для шліфовки.

Спинки нашого ліжка готові! Тепер треба їх акуратно з’єднати разом. Це ми робимо, використовуючи подовжні царги. Довжина спинки у результаті співпадає з довжиною ліжка. Стандартний розмір 1900 мм.

Залишилося прикріпити бічні частини! Ми прикріплюємо бічні частини по краю спинки або по лінії вирізу. Якщо ми вибираємо спосіб прикріплення бічної частини по краю спинки, то ми повинні прикріпити посадочні місця для матраца з допомогою царгам. А якщо ми вибираємо спосіб по лінії вирізу, то ми кладемо матрац на царги. Дуже просто і легко!

Ми вибираємо царгу, заввишки в 100-120 мм, завтовшки – 20-25 мм. Для вашого комфорту і зручного вологого прибирання кімнати надалі, ми радимо зробити ліжко трохи вище за підлогу. Протирати під ліжком підлогу, таким чином, стане значно зручніше, ніж надалі її пересувати.

Залишилося з’єднати бічні частини зі спинками. Для цього ми використовуємо наскрізні шпильки, або сполучаємо, використовуючи куточки. Ми радить використати другий варіант – куточки, вони надійніші. Двомісне ліжко зміцнюємо, використовуючи додаткову царгу в середині.

Ми вже практично зібрали ліжко, нам тільки залишилося обробити поверхні. Спершу необхідно нанести антисептик, потім лак (можна використати як кольоровий, так і безбарвний). Ми рекомендуємо використання масляного лаку. Він служить для надання неповторного блиску дерев’яним виробам.

От і все. Ліжко, яке ви збирали самостійно, готове до використання. Нічого складного, все просто і легко. Перед укладанням матраца перевіряємо кріплення і сміливо самі лягаємо відпочивати. Свій відпочинок сьогодні ви чесно заслужили.