Соціальна Кампанія #Роби_вибори

Роби_вибори

Роби_вибориАктивний діалог між молоддю, яка формує запит на політику, та політичними партіями, що повинні реалізовувати суспільний запит на політику, є необхідною умовою еволюційного розвитку держави.

23 вересня у приміщені УНІАН відбулася презентація соціальної кампанії #Роби_вибори, яка покликана закласти фундамент нової виборчої культури в Україні.

Як зазначили лідери ініціативи, Антон Савіді та Остап Походжай, подібні акції не є новими для розвинутих демократичних країн, де в основу виборчого процесу покладені не інтереси партій, а діалог суспільства з політиками задля вироблення спільної стратегії діяльності на роки.

Діалог між політиками та українською молоддю складний, у першу чергу, через надзвичайно низький коефіцієнт участі молоді у виборах. Втім, це проблема не лише України, а й країн з розвинутою демократією. В ЄС та США, наприклад, державні інституції, партії та громадський сектор об’єднуються задля того, щоб мотивувати молодь, адже саме її позиція є визначальною у поступальному розвитку держави. Молодь є найбільш креативним та дієвим елементом державного будівництва, саме тому активний діалог між молоддю, яка формує активний запит на політику, та політичними партіями, що повинні реалізовувати такий суспільний запит, є необхідною умовою еволюційного розвитку держави.

Соціальна Кампанія #Роби_вибори

#Роби_вибори – це соціальна компанія, що спонукає молодого виборця здійснити політичну дію, а саме дати свій голос за цікавого для нього кандидата. Основна мета проекту – позбутися політичного популізму, що культивувався протягом всього періоду незалежності України, і має наслідком орієнтацію політичних сил саме на старшого виборця через його високу активність на виборчих дільницях.

25 вересня 2014 р.

Для інформації:

Проект #Роби_вибори покликаний закласти фундамент нової виборчої культури. Ми вважаємо, що існування такої культури може прискорити позитивні зміни в нашій державі. За своєю суттю це просвітницько-мобілізаційна кампанія, покликана дати відповіді на запитання: навіщо голосувати, чому кожен голос має значення і як його захистити. Ми прагнемо, щоб молодий виборець почав краще орієнтуватись в суті та технології виборчого процесу, навчився критично й раціонально вибирати політичні преференції та не боявся захищати свій голос.

Соціальна Кампанія #Роби_вибори

Інформація про організаторів: ГО «Роби більше» було засновано у 2014 році. Ядром організації стали колишні активісти руху «Студентська координаційна рада», який був створений і активно брав участь у організації студентських протестів від початку ЄвроМайдану.

Контакти:

  • Заводовський Ілля
  • Керівник Медіа-відділу
  • +38 097 944-81-33
  • e-mail: robynovyny@gmail.com