Роботи відомого карикатуриста

Тім О’Брайен – ілюстратор, художник-портретист, віце-президент і член виконавчого комітету Товариства ілюстраторів в місті Нью-Йорк, голова Музею товариства ілюстраторів. Герої його ілюстрацій не тільки політики та відомі люди, серед яких Борис Єльцин, Фідель Кастро, Білл Клінтон і т.д., а й усі ті, на кого можна поглянути через призму сарказму.

Не дивно, що його роботи часто з’являються в таких журналах, як Time Magazine, Der Spiegel, Rolling Stone, Newsweek, TV Guide, Atlantic Monthly, Business Week, Entertainment Weekly, Esquire, National Geographic, Playboy, Penthouse, Harper Collins, Times Books, Warner і т.д. Крім того, він розробив ряд поштових марок США.

Абсолютний шедевр Тіма і мій особистий фаворит – Чарлі Браун. В роботах Тіма мені особливо сподобався витончений підхід до виконання та стиль. Яка карикатура подобається вам найбільше?

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.