Робоче місце згідно з рекомендаціями фэн-шуй

робоче місце

Декілька корисних рекомендацій по організації своєї робочої зони допоможуть робоче місцевам забезпечити приплив свіжих ідей і добитися професійного успіху. Важливу роль в ефективності робочого кабінету грає його форма. Ідеальною формою традиційно є квадратна або прямокутна.

Стіл є центральним елементом кабінету працівника. Він має бути виготовлений з міцного матеріалу, мати стійку конструкцію. Робочий стіл має бути встановлений так, щоб у вас за спиною розташовувалася стіна. Це забезпечить Вам своєрідну підтримку.

Приступаючи до роботи, ви повинні передусім привести в порядок  робочий стіл, розставивши усі речі по своїх місцях. Це допоможе Вам сконцентруватися на своїх професійних обов’язках і притягне в приміщення позитивну енергію. Постарайтеся постійно підтримувати порядок на своєму робочому столі. Розкидані по столу папери і канцелярське приладдя притягують негативну енергію і не сприяють успіху в кар’єрі. До речі купти якісні канцелярські товари можете на сайті kanc-koshik.com.ua спеціалізованного онлайн магазину.

Слід виробити у себе звичку проводити щоденне прибирання на робочому столі після завершення роботи. Для оптимізації зусиль із підтримки порядку корисно зберігати робочі документи в спеціальних теках або шафах. Меблі для робочого кабінету рекомендується вибирати з міцних, екологічно безпечних матеріалів. Крісла мають бути зручними, обов’язковою є наявність високої спинки і підлокітників, бажано, щоб вони регулювалися по висоті.

За бажання можна поставити в кабінеті пару кімнатних рослин. Позитивну дію зроблять поміщені на стіл фотографії близьких людей, а також будь-які предмети, з якими у вас пов’язані позитивні емоції. Постійно фокусуючи свій погляд на дорогі вашому серцю предмети, ви заряджатиметеся новими силами і позитивними емоціями.

Важливо пам’ятати, що елементи стихії води, до яких відноситься посуд із скла і монітори електронних пристроїв, не слід розташовуватися у безпосередній близькості від фінансової звітності. Інакше Ви можете втратити частину ваших накопичень.

Активізувати позитивну енергію в робочому кабінеті допоможуть предмети, символізуючі стихію металу. Для цієї мети ви можете удатися до допомоги металевих монет, бронзової статуї або виконаної з металу “музики вітру”.