RIZUPS відвідав Львів

RIZUPS відвідав ЛьвівВеликий концерт колективу  ” RIZUPS “, який відбувався  27 жовтня у Палаці Культури ім. Г.Хоткевича. Це був не просто концерт, а як говорили самі хлопці, то це день народження, їм виповнилося 6 років. Офіційна дата народження Різапсу вважається 23 жовтня.

Також участь  у концерті брали зіркові гості, а саме:

Вета Казакова – солістка поп-рок гурту «Kozakova», Дмитро Сисоєв,

В’ячеслав Єфремов – соліст рок-групи «CREW BREA».

 

Можна сказати, що це не просто гості, а хороші друзі, які завітали на таке чудове свято. Концерт був сповнений новизни, сюрпризів та  феєричним шоу.

 Нагадаю, що колектив був заснований в 2007 році. Музика яку виконують хлопці це «елегантний хіп -хоп». Звісно, вони  постійно знаходяться в експериментальних пошуках, тому не хочуть заганяти себе в рамки жанру. Власне, вся команда гурту – це велика дружня сім’я, яка працює на єдиний результат – популяризувати український хіп-хоп в лиці гурту.

Перед концертом, відбулася прес-конференція з колективом. На якому Мар’ян Сакалюк  та Назар Хассан розповіли багато цікавого. Хлопці показують наглядний приклад того, що потрібно бути стійкими  та боротися за власне щастя. Про запитання, що ж хлопці думаю про сучасний шоу бізнес,то відповідь  звучала синхронно: “Йому потрібно рости і рости!”.

Окрім того, розповідали про свої плани на майбутнє, де можлива поїздка на Євробачення. Під час концерту музиканти виконували композиції з нового альбому “Не бійся”. Також, виконували пісні, які свого часу звучали на шоу “Україна має талант”.

Львів тепло прийняв гурт. На концерті було близько 600 гостей. Фанати підспівували кожну композицію і засипали виконавців квітами. Усі залишилися задоволенні та сповнені незабутніми емоціями.