Різноманіття сучасних шпалер

сучасні шпалери

сучасні шпалериПерші шпалери з’явилися приблизно в VI столітті нашої ери в Японії. Ними розмежовували кімнати. Потім шпалери з’явилися у багатих будинках Європи. І тільки в дев’ятнадцятому столітті шпалери дісталися до нашої країни. У простому уявленні шпалери – це папір. Свого часу у багатих будинках він змінив дорогі тканини. Нині на ринку є присутніми багато видів шпалер.

Паперові шпалери дешеві. З ними швидко і легко працювати. А недовгий термін експлуатації тільки надихає скоріше виконати новий ремонт. Подарувати оформленню інтер’єру свіже популярне звучання. Їх використання не наносить якої-небудь згубної дії здоров’ю людини. Цікаві обробки, різні додаткові фішки, неймовірно розширюють вибір.

Великою популярністю на сьогодні користуються шпалери під фарбування. Їх дещо ребриста поверхня чудово прибирає дрібні недоліки стін. Такі шпалери дуже підійдуть тим, хто любить постійні зміни дизайну інтер’єру. Їх у будь-який час можна наново перефарбувати в модніший або вподобаний колір.

Із скловолокнистими шпалерами досить важко працювати. Тому їх майже не застосовують в житлових будинках. Ці шпалери дуже стійкі до дії на них різних хімічних елементів. Прекрасно маскують дефекти стін. І, що ще цікавіше, можуть витримати пряму дію полум’я вогню і води.

Флізелінові шпалери дорожчі за паперові, але і міцніше. Працювати з цими шпалерами легко. Однією з переваг є підвищена стійкість до вигорання від сонця. Змогли знайти своїх покупців сучасні вологостійкі вінілові шпалери. Це дуже стійкі до вицвітання і міцні шпалери. Малюнок, який на них нанесений, зможе радувати власників дуже довгий період. Окрім цього їх легко протирати, шпалери мають стійкість до зносу.

Серед незліченних шпалерних рулонів можна відшукати цікаві види. Вони здатні імітувати витиснену золотом шкіру або благородний мармур. Своєрідно виглядають в напівтемряві шпалери, прикрашені люмінесцентними візерунками. Це дає можливість практично кожному знайти оптимальне по красі і вартості матеріалу рішення.

P.S. Сейчас чтобы выбрать обои для дома не обязательно ехать на базар или в ближайший магазин. Вы можете просмотреть наш каталог обоев для стен онлайн дабы выбрать для себя лучшие варианты. Дальше свяжитесь с консультантом или сделайте заказ через сайт.