Різні студентські традиції

студентські традиції

студентські традиціїСтудентство – це час всього нового і цікавого, час того, що в народі називається: є що згадати та немає що дітям розповісти. Тільки студент може за одну ніч перед захистом написати курсову роботу. Звичайно, першість у всіх найнеочікуваніших витівках і винахідливості віддається студентам.

Щоб вам це довести ось ряд всесвітніх студентських традицій:

1. Студент на екзамені нагадав викладачу давню традицію університету про те, що він може випити кухоль пива. В свою чергу викладач дав йому пива і, згадавши ще одну традицію цього ж ВНЗ покарав студента за те, що той прийшов на екзамен без шпаги.

2. За все потрібно розплачуватися!!! В одному з університетів США існує традиція: тобі обводять очі зеленкою і ти катаєш на спині студента-старшокурсника, який дав тобі списати свій конспект.

3. Студенти-медики, по закінченню навчання, збираються біля гуртожитку і спалюють всі свої конспекти, адже знання в лікаря повинні бути в голові.

4. У Росії традиційно після успішної здачі сесії студента садять у тазик, тазик прив’язують до бампера машини і катають. А щасливі однокурсники обливають його різними алкогольними напоями.

5. Японські студенти вважають талісманом шоколадку Kit Kat і завжди беруть її з собою на екзамен.

6. В одному з російських університетів перед початком сесії пам’ятнику Кірова розфарбовують чоботи і ставлять в руку пляшку пива.

7. В Єльському університеті для зняття втоми і успішної здачі сесії організовується забіг голяка.

8. В західних університетах вважають, що крик знімає втому і напруження, тому вони кричать на все горло протягом 5-10 хвилин.

9. У Прінстонському університеті на екзамені студенти ніколи не списують, тому що на першому курсі вони дають клятву не списувати.

10. Для наших студентів характерним є традиція у 24:00 кричати у вікно «халява прийди», після чого закривають вікно.

Всі ці традиції – реальні і невигадані, адже студенти – це народ із невичерпною фантазією і уявою і в цьому всі щоденно переконуються.

Доречі ящко ви бажаєте працювати в іноземній компанії то без знання мови не обійтись, на сайті sherwood.org.ua знайдете курси для вивчення англійської мови для учнів різних рівнів підготовки.