Планшет Ritmix RMD 1075

Планшет Ritmix RMD 1075

Планшет Ritmix RMD 1075Корейська компанія Ritmix завойовує на нашому ринку все більшу і більшу популярність. Передусім успіх компанії обумовлений її вигідною вартістю у поєднанні з великими функціональними можливостями. У цьому невеликому огляді представлений планшет ritmix rmd 1075. Давайте розглянемо його технічні характеристики трохи детальніше.

Для планшетних комп’ютерів найважливішою технічною характеристикою поза сумнівом є розмір екрану і його дозвіл. Так от. У представленій моделі розмір екрану складає 9,7 дюйма або 24,6 сантиметра в звичній нам системі виміру. Екран підтримує технологію IPS, що дозволяє йому відображати графічну інформацію з дозволом 1024×768 пікселів. Додамо до цього 12 ядерний графічний прискорювач і отримаємо практично ідеальний пристрій для перегляду відео фільмів, фотографій і живого спілкування з друзями в мережі Інтернет.

Висока швидкість обробки інформації планшету ritmix rmd 1075 забезпечує встановлений на його борту процесор ARM Cortex – A9. Процесор має чотири ядра і працює на частоті 1300 Мгц. Не варто забувати про оперативну пам’ять пристрою, що становить 1 гігабайт формату DDR3. Для зберігання інформації прилад обладнаний 8 гігабайтами постійної пам’яті і слотом для розміщення зовнішніх карт пам’яті формату MicroSD або MicroSDHC (максимум 32 Гб).

Порадує планшет ritmix rmd 1075 і своїми мультимедійними і комутаційними можливостями. Фронтальна і тилова камери (0,3 і 2 Мпікселя відповідно) дозволять знімати ролики, фотографувати і спілкуватися з друзями. Вбудований мікрофон дає можливість записувати звуковий супровід файлів, а вбудовані динаміки і гніздо для навушників прослуховувати їх. У пристрої представлені USB і HDMI інтерфейси, а також вбудований модуль безпровідного зв’язку Wi – Fi. По параметрам планшети нагадують подібні вироби від Asus http://www.notus.com.ua/Planshety_asus що можна знайти в Notus.

Прилад має досить скромні розміри (243×188,6×11,5 мм, маса 700 грам) що дозволяє без зусиль розмістити його в невеликій сумочці. Для електроживлення планшета використовується вбудований акумулятор місткістю 6000 мАч. Загальне управління пристроєм здійснює операційна система Android 4.0. Представлена модель поза сумнівом заслуговує на увагу і стане надійним і незамінним супутником як для студентів, так і для офісних працівників.