Результати конкурсу оголошено

Конкурсу дитячого малюнка Карпатська елегія Івана Труша

6 грудня 2012 року о 15.00 в Художньо-меморіальному музеї Івана Труша (відділ Національного музею у Львові ім. А. Шептицького) відбулося нагородження переможців Конкурсу дитячого малюнка „Карпатська елегія Івана Труша”, який  проводився протягом вересня-листопада 2012 року.

Конкурсу дитячого малюнка Карпатська елегія Івана Труша

      Конкурс традиційно проходив за співпраці музею та Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша.

Почесне журі конкурсу:

Василь Откович (голова журі), лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, директор ЛДКДУМ ім. І. Труша,

Юрій Лесюк, викладач-методист ЛДКДУМ ім. І. Труша,заслужений художник України.

Олександра Ляхович, викладач методист ЛДКДУМ ім. І. Труша,

Оксана Біла, заступник директора з наукової роботи НМЛ ім. А. Шептицького.

Цьогоріч в конкурсі участь взяло 470 дітей віком від 4 до 16 років. Це вихованці 17 гуртків та 10 шкіл Львова, Львівської, Волинської областей та АР Крим.

Конкурсанти змагалися у чотирьох вікових категоріях, в кожній з яких  журі конкурсу визначило по три призові місця, а також володаря Гран-прі.

Переможці конкурсу:

І вікова категорія – 4- 6 років:

І місцеМарта Гриньків, вихованка Зразкової студії прикладного мистецтва „Дивосвіт”Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова.

ІІ місцеЛука Брикайло, вихованець Зразкової дитячої студії образотворчого мистецтва Міського Палацу культури імені Гната Хоткевича.

ІІІ місцеЗлата Філіповська, учениця  1-Б класу Львівської середньої школи № 51 імені Івана Франка.

 

ІІ вікова категорія – 7-9 років:

І місцеВероніка Чижикова, вихованка Студії образотворчого мистецтва „Бджілка”

Центру дитячої та юнацької творчості  Сихівського району міста Львова.

ІІ місцеСтаніслав Вовк, вихованець Студії образотворчого мистецтва „Бджілка” Центру дитячої та юнацької творчості Сихівського району міста Львова.

ІІІ місцеДарина Мирка, вихованка Зразкової студії прикладного мистецтва „Дивосвіт” Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова.

 

ІІІ категорія – віком 10-12 років:

І місцеСофія Петришин, вихованка Студії образотворчого мистецтва „Бджілка” Центру дитячої та юнацької творчості Сихівського району міста Львова.

ІІ місцеДіана Буньо, вихованка Студії образотворчого мистецтва „Бджілка” Центру дитячої та юнацької творчості Сихівського району міста Львова.

ІІІ місцеОстап Заяць, вихованець Студії образотворчого мистецтва „Бджілка” Центру дитячої та юнацької творчості Сихівського району міста Львова.

 

ІV категорія – віком 13-16 років:

І місцеДанило Павлюк, учень 7-Б класу Львівської лінгвістичної гімназії.

ІІ місцеМирослава Самотій, вихованка Львівської державної дитячої школи мистецтв №10.

ІІІ місцеСофія Гаврисьо, учениця 11 класу  Львівського художнього ліцею.

 

Гран-прі конкурсуЯна Цитуля, вихованка Студії образотворчого мистецтва „Бджілка” Центру дитячої та юнацької творчості  Сихівського району міста Львова.

Окрім цього, було відібрано 11 робіт, автори яких за рішенням журі були нагороджені спеціальними відзнаками:

Марія Чебаєва, вихованка Студії образотворчого мистецтва „Бджілка” Центру дитячої та юнацької творчості Сихівського району міста Львова.

Сніжана Канюка,вихованка Студії образотворчого мистецтва „Бджілка” Центру дитячої та юнацької творчості Сихівського району міста Львова.

Вікторія Швець,вихованка Зразкової студії прикладного мистецтва „Дивосвіт” Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова.

Ярослав Білокурий, учень 1-Б класу Львівської середньої школи №51 імені Івана Франка.

Валерія Дулиба, вихованка Студії образотворчого мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району міста Львова.

Катерина Лукомська, вихованка Зразкової студії прикладного мистецтва „Дивосвіт”

Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова.

Роман Гарник, учень 6-Б класу Львівської середньої школи № 34 імені Маркіяна Шашкевича.

Адам Сніцарук, вихованець Майстерні дитячої ілюстрації „Мальована книга” при Львівській обласній бібліотеці для дітей.

Вікторія Грица, вихованка Дрогобицької дитячої художньої школи.

Юліана Шийко, учениця 8-А класу Бродівської гімназії імені Івана Труша.

Лілія Чаплінська, вихованка Львівської дитячої школи народних мистецтв.

Особливі відзнаки конкурсу отримали найбільш активні гуртки та школи, а також керівники художніх студій та вчителі.

Переможці та номінанти на спеціальні відзнаки були нагороджені дипломами, призами та солодкими подарунками від Благодійного фонду „Світ Дитини” та магазину „Наш формат”,  сертифікатами на відвідання дитячого розважального центру „Веселий вулик”,  екскурсіями по Львову „Чудо-поїздом”, а також володарка Гран-прі конкурсу отримала безкоштовну поїздку „В гості до святого Миколая”, надану туристичною фірмою „Вир мандрів”. Окрім того, для всіх переможців конкурсу в музеї Івана Труша 29 грудня цього року буде проведено безкоштовне тематичне заняття „Зимова казка” (за мотивами живописного циклу І. Труша „В обіймах снігу”) та майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас.

Малюнки переможців експонуватимуться до 21 грудня 2012 року в ХММ Івана Труша, після чого їх буде передано у фонд Львівської обласної дитячої спеціалізованої клінічної лікарні.

Партнерська підтримка конкурсу: Благодійний фонд „Світ Дитини”, український магазин „Наш формат”, дитячий розважальний центр „Веселий вулик”, туроператор „Вир мандрів”, туристична компанія „Чудо-тур”.