Результат виставки-конкурсу «Я – це всесвіт»

Виставка Я - це всесвіт

Виставка Я - це всесвітВиставка-конкурс для молодих митців у різних жанрах Art Now Session «Я – це всесвіт» у Луцьку відкрили 6-ого квітня о 15:00. Виставка-конкурс та визначення переможців відбувся 6 квітня в арт-галереї «Луцьк», що знаходиться на вулиці Богдана Хмельницького, 1. Під час відкриття  члени журі обрали трьох переможців, які отримали подарунки від інтернет-магазину КАРКАР. Також під час виставки визначили учасників фіналу всеукраїнської мистецької акції Art Now Session, що відбудеться у Луцьку у жовтні 2013 року.

Серед членів журі, які оцінювали творчість учасників конкурсу: депутат Луцької міської ради Анатолій Пархомюк, художниця, член Національної спілки художників України Зіновія Рубан, директор Художнього музею, що у Замку Любарта, Зоя Навроцька, луцький фотомайстер Віктор Чухрай та директор Луцької художньої школи Іван Гаврилюк.

Роботи учасників конкурсу представлені у  жанрах: живопис, інсталяція, декоративно-прикладне мистецтво.

Переможцями виставки-конкурсу «Я – це всесвіт» комісія журі визначила наступним чином:

I місце – Юлія Мазур.

II місце – Андрій Марлі;

III місце – Валентина Левицька;

Призери отримали сертифікати на купівлю товару від спонсора акції – інтернет-магазину для художників «КАРКАР» вартістю 300, 200 та 100 гривень відповідно.

Окрім того, одного із учасників Володимира Міцевського відзначили за оригінальність роботи.

Основний критерій до робіт – креативне представлення тематики виставки-конкурсу, а також виконання й оформлення роботи. Таким чином, у конкурсі брали участь як професійні митці, так і аматори.

автор фотографій – Роман Домбровський

Участь у відбірковому турі Art Now Session у Луцьку взяли 25 молодих художників від 15 до 30 років, які представили більше 50 робіт. Акція триватиме і в інших містах України та звершиться у жовтні 2013 року фіналом у Луцьку. До слова, організували акцію управління культури Луцької міської ради, МГО «Квартира FM», а кураторами виставки стали учасники та дипломанти акції 2011 року художниці Маргарита Паламарчук та Небо Міріам

Довідка.

Art Now Session передбачає мистецтво тут і зараз, мистецтво не статичне, а динамічне, котре не є перманентним у просторі та часі, а постійно видозмінюється. Темою конкурсу стало майбутнє і те, як його сприймають митці. Це було відображено у фото, об’єктах декоративно-прикладного мистецтва, картинах та інсталяціях.