Смішні ретро холодильники – генератори радості

Смішні ретро холодильники

Смішні ретро холодильникиЩо робити, якщо Вас дістав нудний інтер’єр кухні? Куди ні глянь – безпросвітна сірість і туга? Як здригнутися і підняти настрій собі і своїм близьким? Все просто, треба різко змінити інтер’єр. А почати зміни можна з купівлі ретро холодильника.

Стиль ретро в інтер’єрі стає усе більш модним і затребуваним. Яскравий і відчайдушний, веселий і креативний – цей стиль пропонує щонайширші простори для найсміливіших і різноманітніших дизайнерських рішень.

Як ми уявляємо собі звичайний холодильник? Паралелепіпед білого або сріблястого кольору, поставлений вертикально, який в сучасних інтер’єрах максимально прихований і непомітний. Наприклад, він втрачається в єдиній сріблисто-сірій масі кухонних меблів, як в стилі хай-тек, або схований за меблевими панелями з натуральної деревини, як в італійському стилі.

А як же виглядає холодильник в стилі ретро? Давайте уявимо собі яскраві, насичені, перемішані між собою їдкі кольори одягу стиляг 50-х років або навпаки, чорно-білу, хромовану лаконічність і обтічність форм американських закусочних у Беверлі-Хілз. Усі ці тенденції вже втілені в дизайнерських холодильниках провідних фірм, що виробляють побутову техніку. Сучасний ретро холодильник – це диво, в якому злилися ностальгічна зовнішність з ультрасучасним змістом.

Червоні, сині, жовті, рожеві, в смужку, в шотландську клітину, одягнені в джинс, пузаті, з опуклими хромованими ручками і індикаторами у вигляді старого годинника, з написами типу “СРСР” вони викликають посмішки і завжди генерують гарний настрій!

Если вы выбираете холодильники для работы / хранения товаров, тогда на первый план выходят другие показатели. Понятно, что промышленное холодильное оборудование должно быть в первую очередь максимально эффективными и безопасными. Красота здесь не главное.