Відгуки про різні ресторани в Лондоні

ресторани в Лондоні

ресторани в ЛондоніПредставляємо на ваш огляд перелік відгуків про різні ресторани в столиці Великобританії – Лондоні. Ознайомившись з таким списком вам легше і надійніше робити свій вибір як ресторану, так і його найкращих блюд. Якщо ж ви плануєте у Великобританії відмітити вашу урочистість, наприклад весілля, тоді ці відгуки стануть для вас ідеальною знахідкою!

1. Christopher’s American Grill – шикарне місце, можна сказати, одне з самих найкращих, де вашій увазі представлена південноамериканська кухня за досить доступними цінами. Неповторна атмосфера цього місця підштовхує вас безпосередньо до того, щоб ви для себе нічого не жаліли, а швидше навпаки балували.

2. Gun (Gastro) – прекрасний ресторан, один з самих найкращих ресторанів. Розміщений він на самій воді. Тут дуже збалансоване меню. Тут вам можуть запропонувати скуштувати ягняти, авокадо, крабів і гаспаччо. Ідеальний сервіс і хороша кухня вам неодмінно гарантовані.

3. Maze (Franch) – та в такому ресторані навіть найдосвідченішому гурманові все припаде до смаку. Не можна не сказати про відмінно навчений персонал. Завдяки такому відношенню, ви відчуватимете так, як ніби ви знаходитеся у себе удома.

4. Хороші ціни запропонує вам Stef виключно для незабутньої за смаком їжі. Прекрасний шеф-кухар здивує вас своїми майстерними блюдами, які завжди у нього  вдаються на славу. Головний коник цього ресторану – атмосфера веселощів і гостинності. Ви ні в якому разі не залишитеся розчарованими!

5. Terra (Середземномор’я) Це чудове чарівне містечко, що запам’ятовується надовго. Ви будете буквально оточені турботою і увагою персоналу ресторану, а дуже найсмачні блюда, які є  присутніми в меню цього ресторану, невимовно божественні. Подібні емоції я нещодавно відчував у ресторані Прага http://www.praha-restaurant.com/ що знаходиться в Києві.

6. Clos Maggiore (Франція). Елегантність і деяка стриманість цього місця залишать навіки слід у вашій пам’яті. Істинні дива (тобто блюда в меню) творить шеф-кухар цього ресторанчика.

7. Awana (Малайзія). Незмінні відвідувачі в цьому ресторані просто переконані, що їжа, яку тут подають, просто тане у роті.

8. Ресторан Майкл Мур. Покуштувавши блюда в цьому ресторані, ви ознайомитеся із справжньою європейською кухнею. Абсолютно тут все: сама атмосфера, сервіс і блюда. Просто незабутніми будуть ваші спогади!

9. Gordon Ramsay (Claridge). У цьому місці ви немов поринаєте в приємну, затишну домашню обстановку і будете захоплені і приємно здивовані досконалості самих прекрасних блюд!