Великий сольний концерт гурту “Ремонт Води”

концерт гурту

Відігравши за останні декілька років безліч концертів в усіх значимих клубах Києва, а також відвідавши з гастролями усі великі міста країни, гурт “Ремонт Води” вирішив під кінець року порадувати своїх слухачів великим сольним концертом, який відбудеться 10 грудня (середа) в клубі “Atlas” (вул. Артема, 37-41). Приємним сюрпризом для усіх прихильників групи повинен стати той факт, що вхід на концерт – абсолютно вільний!

концерт гурту "Ремонт Води"

“Ремонт Води” по праву вважається одним з найцікавіших незалежних гуртів України. Музика “Ремонту Води” – це симбіоз стилів, які можна об’єднати поняттям “арт-рок”, з дуже небанальними текстами і продуманими аранжуваннями, з широким застосуванням духової секції (тромбон, труба, саксофон). Про гурт говорять, що їх музика – це “чесний інтелектуальний рок-н-рол”, а їх кліпи класифікуються як провокаційні усіма без виключення музичними каналами.

Колектив організований більше десяти років тому, а перший диск “Ремонтів” під назвою “Восьмий непарний” вийшов в 2004 році. Одночасно з цим було знято і перше відео – кліп “Подружка”. Зараз в активі групи 5 альбомів і 9 відеоробіт. Зараз накопичений матеріал для шести повномасштабних альбомів, чотири з яких знаходяться на стадії зведення.

  • Сайт гурту: http://www.remontvody.com/
  • Коли: 10 грудня (середа) в 20: 00
  • Де: клуб “Atlas” (вул. Артема, 37-41)
  • Вхід: ВІЛЬНИЙ
  • Телефон для бронювання столиків: (067) 155-22-55