Ремонт комп’ютерів – що варто знати для надійної роботи вашої техніки

Ремонт компютерів

Комп’ютер на даний момент настільки міцно увійшов у наше життя, що вихід його з ладу для багатьох з нас порівняємо хіба що, з апокаліпсисом. Ні для кого не секрет, що така оказія трапляється точно перед здачею курсової, презентації, звіту та інших життєво важливих заходів. Адже “закон підлості” ще ніхто не відміняв.

Раптова поломка, як корпоративного, так і особистого комп’ютера – безсумнівно, є стресом для його користувача. А про наслідки для бізнесу і зовсім говорити не варто. З цієї причини грамотний власник намагається експлуатувати механізм так, щоб той виходив з ладу в самий невідповідний момент якомога рідше.

Ознаки того, що техніці необхідна швидка комп’ютерна допомога: комп’ютер самостійно вимикається, перезавантажується або не включається зовсім; комп’ютер “гальмує”, повільно працює або засмічений вірусами, не з’являється зображення на моніторі, при роботі видає різкий писк; не завантажується “операційка”.

При появі будь-якого з ознак, комп’ютер, як і будь-яку іншу складну техніку, потрібно перестати експлуатувати і передати в руки фахівців. Здійснювати ремонт комп’ютера, якщо ви не дипломований професіонал не варто, також не бажано звертатися за допомогою в самопальні майстерні – окрім втрати коштів і часу на подальше відновлення роботи системи, ви нічого не виграєте.

Чому комп’ютерна техніка ламається? Само собою, не можна виключати ймовірності, що комп’ютер був зібраний з дефектами на заводі. Але частіше за все, це відбувається через неналежне поводження з технікою або на увазі природного зносу.

Несправності в програмах – некоректна робота певних програм, збої, помилки – можуть з’явитися через шкідливого впливу вірусів, неправильної установки драйверів і видалення системних файлів. В результаті система довго вантажиться, “підвисає”, а операційна система час від часу повідомляє про помилки. При атаці на комп’ютер вірусу-блокера, на робочому столі може зависнути банер, мета творця якого – гроші користувача. Як видалити банер з робочого столу? Звернувшись в сервісну службу антивірусних програм, наприклад, Kaspersky. Після видалення шкідливого ПО, система знову відновить колишні параметри.

При несправності в “залізі” виникають труднощі із запуском машини, система сама вмикається і вимикається. Причин такого роду збоїв багато, але деякі з них – поганий догляд, некоректне виключення комп’ютера (наприклад, з мережі), відсутність стабілізатора напруги.

Поширеною причини поломки – неправильної експлуатації комп’ютера – можна уникнути, якщо дотримуватися певних правил. До них відносяться: повноцінний догляд за комп’ютером (очищення його від пилу і бруду); відмова від самостійного оверклокінгу; установка на комп’ютер джерела безперебійного живлення; комп’ютерна допомога тільки кваліфікованих фахівців; недопущення перегину шлейфів; акуратна, некваплива робота на комп’ютері; правильне витяг гаджетів з USB-порту; своєчасна заміна зношеного блоку живлення; правильне вимкнення комп’ютера (за допомогою кнопки “пуск”); живленням комп’ютера з окремою розетки.

Скориставшись цими нехитрими порадами, ви відкладіть ремонт комп’ютерів на далеке майбутнє і знайдете упевненість в тому, що ваш старий добрий “приятель” не підведе в будь-якій ситуації.

P.S. Вся современные технических девайсы в интернете доступны каждому – будь то видеокамера Canon http://it-tehno.com.ua/shop/CID_212.html, разные компьютеры, новейшие смартфоны и т.п. – нужно только пару кликов мышки.