Ремінь – яскравий акцент

Ремінь

Ремінь Потреби виділитися є у кожної представниці жіночої статі. Але бувають обставини і оточення, коли зробити це по засобах зовнішнього вигляду, а саме одягу досить складно. Як же бути. На допомогу приходять яскраві і ефектні аксесуари. Самим затребуваним популярним і органічним серед додаткових предметів гардеробу являється ремінь.

Цікавий той факт, що пояс, ремінь, досить самостійна частина наряду. Він може, як доповнювати будь-який ансамбль, так і підпорядковувати собі увесь наряд. Все залежить від конкретної ситуації. Цей аксесуар може задати стилістику костюму, а так само стати непомітною, злегка підкреслюючою лінією.

Моделей нескінченна множина. Як вибрати саме ту, що необхідна. Все дуже індивідуально, хоча є основні принципи. Спершу необхідно знати область застосування і вимогу до функціональності. Чи буде це практична частина костюма або тільки прикраса.

Визначаємо необхідну ширину, можна сказати висоту, чеоех останні модні тенденції на досить широкі пояси. Що вимагає уся композиція та особливо її власниця. Широкий ремінь, як правило, підкреслює талію і надає жіночністі. Вужчі пояси практичні і функциональніші. В основному використовуються в дуеті з джинсами, брюками, штаньми і строгими спідницями. Служать для гармонійної завершеності наряду. Вузькі ремені швидше акцент, доповнення, аксесуар.

Вибираючи цей елемент для прикраси того або іншого наряду, необхідно пам’ятати про колір. Можливість підібрати ремінь за кольором основного одягу завжди виправдана, але іноді варто експериментувати. Можливо, зважитися на яскравий вчинок, який оживить загальний вигляд і надасть упевненість і неперевершеності.

Слід так само не забувати про декорування і стилістику ременя. Всілякі стрази, паетки штучні і натуральні камені. Усе це може надати неповторності і ексклюзиву. Так само можна використати натуральне дерево і напівкоштовні камені, перли. Такі матеріали надають шик і гармонію. Використовуючи фурнітуру для надання індивідуальності, необхідно пам’ятати про почуття міри. Все добре, коли є межа. Можливі різні варіанти для упевнених в собі яскравих осіб. Таким жінкам слід компонувати не лише щедрі прикраси, але і яскраві відтінки, і різкі візерунки.

Залежно від призначення ременя він виконує ту або іншу функцію. Але не дивлячись на це, вимоги до якості завжди високі. Модні тенденції частенько диктують нам високий попит на натуральні матеріали. У цьому товарі, це мають бути шкіра, замша, можливо щільні натуральні тканини.