Чи варто купувати рекламу у блогах?

реклама в блогах

реклама в блогахОстаннім часом блогосфера дуже стала активно розвиватися. Буквально на кожному кроці почали з’являтися нові блоги. Вони абсолютно про все, що завгодно. Практично в усіх продають рекламу, але є від цього користь?

Ефект авторитету від реклами у блогах

Зазвичай у кожного нормального відвідуваного сайту є свій клуб прихильників (читачів), який вірить всьому, що говорить власник цього блогу. Саме тому якщо закуповувати рекламу у близьких за тематикою блогів то можна отримати ріст об’єму продажів (все залежить від того наскільки ви вгадаєте з вибором рекламного майданчика). Клієнти йтимуть невеликий час до тих пір, поки ваша рекламна стаття триматиметься на першій сторінці. Потім, швидше за все вони зникнуть.

Просування за допомогою посилального з блогів

Ні для кого вже напевно ні секрет, що будь-яке нормальне посилання впливає на видачу в пошуку. Варто помітити, що цей вид просування дуже якісний. В основному хороший блог достаточно добре цінується пошуковими роботами. Природно якщо він на вас посилатиметься то ваш сайт визнають якісним. Крім того, зазвичай посилання у блогах ставлять в якісні статті, які близькі за тематикою до вашої. Це так само дуже сприятливо позначається на виведення вашого порталу або магазину на вершину пошуку.

P.S. Если у вас имеется достаточно большой бюджет, тогда можно использовать разные методы раскрутки. Поскольку только комплексное продвижение сайтов может дать максимальный эффект и застрахует вас от потери трафика, если какой-то метод перестанет работать.