REGGAE FESTIVAL 2014 Ukraine

REGGAE FESTIVAL 2014 Ukraine

REGGAE FESTIVAL 2014 Ukraine20 червня на базі відпочинку Соіча (Старий Салтов) відбудеться відкриття грандіозного свята сонця, музики і розваг – третього міжнародного Реггі Фестивалю.

Цього року REGGAE FESTIVAL зібрав 100 артистів і Dj з усіх куточків України, Білорусі, Росії, Казахстану, Європи, Нігерії, Уганди, Гвінеї. 3 дні і 3 ночі(з 20 по 22 червня) учасники і гості open air фестивалю насолоджуватимуться морем позитиву і божевільних емоцій в режимі non – stop!

На території в 480 000 кв.м. відмінний настрій відвідувачів будуть забезпечені: трьома сценами, кінотеатром просто неба, пляжами, водними розвагами, турнірами по пляжному волейболу і сокеру, чемпіонатами по граффіті і битбоксу. Для гостей доступні зона краси, йоги, арту, екстриму.

REGGAE FESTIVAL 2014 Ukraine збирає найяскравіших представників і прихильників регги-движения! Спеціальні гості фестивалю : фіналіст шоу “Голос країни” Стас Конкин (aka Genieman), музикант і поет MC Check, телеведучий, лідер групи “The ВЙО” Мирослав Кувалдин.

REGGAE FESTIVAL 2014 Ukraine

Дізнатися більше інформації про фестиваль: http://vk.com/reggaefestival2014

До уваги ЗМІ: заявки на акредитацію для проведення фото- і відеозйомки, будь ласка, присилайте на: mediareggie2014@yandex.ru