Разом цікавіше!

Чим зайнятися компанії друзів, поки ще на вулиці холодно, вітряно і бридко? Ясна річ, можна, як завжди, піти до нічного клуба, кіно, чергової кав’ярні або і просто посидіти у когось вдома з чаємкавоюпивом і потеревенити. Але такі «посиденьки» колись обов’язково набридають, якими цікавими не були би розмови між друзями. Які ж аналоги зимово-весіннього відпочинку можна запропонувати компанії?

Спортивно
Чудовий спосіб весело провести час і порухатись (що в холодну пору року дуже навіть доречно) – пограти в яку-небудь гру, наприклад – в дартс. Набори для гри в дартс коштують зовсім недорого (близько 65 грн), можна розбитися на команди або грати кожен сам за себе, в будь-якому випадку, азарт забезпечений. Якщо дозволяють розміри кімнати і є великий стіл, придбайте сітку для гри в пінг-понг (хоча можна і не купувати, тут є місце імпровізації), пару ракеток і м’ячиків. Тільки краще відразу сховати всі скляні предмети і спробувати розташувати стіл подалі від вікна.

Якщо ж Ви не схочете трощити власний будинок, є купа закладів, які пропонують різні цікаві способи розважити себе і своїх друзів, не виходячи з приміщення: більярд, боулінг, скалолазання, басейн. Можна піти до спортивного залу та перевірити, хто розів’є більшу швидкість на велотренажері.

Зрештою, для домосидів є шахи, шашки, нарди, настільні ігри (такі як монополія), твістер, крокодил. Навіть в тетріс можна грати на кількість балів або на швидкість збирати з карт будиночки.

Натхненно
А чому би не зайнятися спільною творчістю? Спробуйте разом скласти гімн вашої компанії. Якщо хтось грає на гітарі – покладіть слова на музику, і матимете спільну, «свою» пісню. Можна спробувати всім разом написати цікаву статтю, повість або казку. В цій справі варто лише почати, результат буде дуже непередбачуваним – «письменники» підхоплюють думки одне одного, додають гостринки і гумору.

Спробуйте провести тематичні вечірки. Навіть підчас підготовки до дійства доведеться прикласти максимум фантазії та знань по темі (а теми можуть бути найбезглуздішими, аж до Вечора в стилі марсіан чи Дня газети з відповідним оздобленням, одягом з газет і т.д.).

Візьміть великий шмат старих шпалер або ватман, купу журналів з дизайну, ножиці та клей і спробуйте разом створити ідеальний будинок, вирізаючи і наклеюючи елементи інтер’ру, які будуть до вподоби. Або намалюйте його. Ви зможете дізнатися більше про бажання і мрії своїх приятелів та будете краще їх розуміти.

А ще така цікава ідея для компанії справжніх друзів – придумайте власні традиції. Візьміть календар і на цілий рік розплануйте власні свята, які ви обов’язково будете зустрічати разом. Можете керуватися переліком цікавих дат, який є на сайті www.calend.ru, а можете придумати подібні самі. Наприклад, День крабових паличок або День зеленого кольору.

Експериментуйте, проявляйте фантазію і не бійтеся пропонувати друзям свіжі ідеї – разом ви отримаєте купу позитивних емоцій!

Вирішили змінити дизайн свого проміщення? Радимо вам меблі й інтер’єр в Україні: ціни, фотографії та інша корисна інформація.