Расизм або чи варто засуджувати за власну думку

Запитання “Так ти расист??!”, зазвичай, звучить в здивованій ,а то і  в обурливій формі,ніби засуджуючи власну думку тої чи іншої персони… але чи правильно це і ,чи потрібно соромитися власних уподобань, м’яко кажучи, не зовсім ясно.

Думаю, кожен із нас, колись, дивлячись з екранів телевізора  на темношкірих мешканців планети  чи на мешканців певних національностей, хоч раз говорив таку фразу : “Вoни теж  люди ,такі ж, як і ми….!!!!” Чи, спостерігаючи за новинами на сторінках різноманітніх видань, відчував жаль до  населенців тих країн, які самі ж провокуючи свої ж війни, самі від них і гинуть, руйнують все надбане до цього, потім жадаючи допомоги.

Хотілося б звернути увагу на “політику” європейських країн по відношенню  до цього питанння. Слово “криза” на території всього світу вже до болю знайоме протягом кількох років. І в той час, як  корінні мешканці Європи скаржаться на безробіття, відсутність допомоги багатодітним  та безробітним, кусючі ціни на медицину та ін., “гуманність” країн знаходить гроші на допомогу “бідним расам” надаючи їм притулок, бесплатну медицину, щоденне харчування, і грошову допомогу безробітним та багатодітним ( тобто майже усім). Звісно, ділитися “хлібом” з ближнім -діло святе і  ніхто не оспорює факт про те ,що допомагати потрібно,але всякій гуманності та доброчинності є своя розумна межа…чи немає? Так, думка про те, що кожний може опинитися на і їх місці, бо ніхто ні від чого не застрахований – тверда, але чи кожний з тих, кому “подається рука”, потім подасть свою? Не думаю.

Підійшовши ближче до “душі” тої чи іншої раси, руйнується суть твердження про те, що  всі люди на планеті однакові і національність нічого не міняє. Адже, чи то на основах релігійних вірувань, чи інстинктивно заложених комплексів (або, можливо, навпаки-“привілегій” ), чи просто це -питання виховання навколишнім середовищем, але завдяки наявності якихось причин,різниця відчутна, і рідко в кращу сторону. Складається враження, що слово “людяність”, існує не в усіх мовних словниках світу, і не всі розділяють не те що бажання гуманно допомагати, а по крайній мірі, гуманно виявляти вдячність за вже проявлену їм допомогу. Навіть навпаки: нерідко  оплатою за милосердя стають: диктація життя по власним правилам та зневага  до чужих прав, понять, та релігій. Зразу ж згадуєтся картина з фільму, коли “добрий” подає руку “злому” щоб дістати з прірви,а той викарабкавшись на поверхню  “доброго” туди ж і штовхає…схоже,чи не так?

Чи зобов’язаний кожний  терпіти та закривати очі на це “правосуддя” сумнівно, як і те, що всі “люди” – люди. То ж, чи варто засуджувати протести проти “вовків в ягнячих шкурах”, тих, кого подекуди ганебно,  називають “расистами.” Потрібно десять раз подумати, перед тим як осмілитись.

Якісні послуги юриста онлайн. Український судовий процес проходить відповідно до судового законодавства. Договір управління нерухомим майном укладається між фізичними особами.
Краски специальные: краска для разметки дорог и дорожной разметки в Украине.