Дієта в якій дозволено їсти ВСЕ! Презентація нової книги “Пятнашки”

Пятнашки

Пятнашки12 березня (19.00) у книгарні «Читай-Город» (вул. Б. Хмельницького, 3 Б) відбудеться презентація книги Олега Терна «П’ятнашки» -дієти, в якій Ви їсте те, що Вам подобається! 

«Пятнашки» – дивно наочна, проста і зручна у використанні система харчування, що не вимагає при цьому ретельного підрахунку вживаних калорій, білків, жирів і вуглеводів. Вона заснована на правильному з медичної точки зору раціоні харчування з білкової та вуглеводної їжі, що вживається в залежності від часу доби і обмежується порціями з розміром в кулак.

А найприємніше у всій цій історії те, як влаштовані «П’ятнашки»: завдяки легкій формі викладу Олега Терну й чарівні ілюстраціям Ольги Мішиной вони нагадують радше не дієту, а захоплюючу гру.Правила цієї гри прості й укладаються всього в 3 кроки.Крок перший: складіть список продуктів, які вам подобаються. Визначте розмір порції, Підстройте систему під себе і дотримуйтеся отриманої дієти. Крок другий: додайте заняття спортом, які приносять вам радість.Крок третій: не забувайте про щоденну мотивацію, напишіть ваші цілі на день, щоб вони завжди були у вас перед очима.

На основі «пятнашек» можна побудувати самі різні програми, будь-то збалансований раціон для підтримки здоров’я і форми, експрес-схуднення, плавне схуднення, правильний набір ваги або збалансована вегетаріанська дієта. Всі вони дозволяють виховати в собі розумного гурмана і перебудувати відносини до шкідливих продуктів за допомогою виключно гуманних методів.

Більш детальну інформацію про книгу з веселими картинками шукайте за посиланням: http://15-dieta.ru/sekretnye-materialy/

Про автора:

Олег Терн – лікар, журналіст, блогер-тисячник. Психотерапевт і нутриціолог, автор систем раціонального харчування «П’ятнашки» і «Три кулака». Обидві системи відрізняє відповідність правилам дієтології, а також простота і наочність викладу, яку оцінили тисячі вдячних читачів.