Пустеля – що це таке?

Пустеля

Пустеля Пустеля – це дуже особливий регіон. Адже умови для забезпечення життя, як рослинного, так і тваринного тут дуже сурові, а тому рослинний і тваринний світ пустелі дуже особливий. Головним знаком пустелі – є мала кількість вологи. Отже всі види рослин і тварин відрізняються пристосованістю до перебування у середовищі без вологи.

Пустелі в залежності від рельєфу місцевості бувають різними. Там де достатньо піску і є сильний вітер, утворюються справжні піщані дюни. На місцевості де переважають гори, може утворитися справжня кам’яниста пустеля. Навіть у Арктиці та Антарктиді є свої власні снігові пустелі.

Проте у кожному виді пустелі живуть і свої власні тварини і рослини. Слід зауважити, що рослини, котрі пристосувалися до життя у пустелі майже не мають листя. Адже з мінімальним листяним покровом можна зменшити кількість випаруваної вологи. Також пустельні рослини відрізняються наявністю колючок та шпильок. Що стосується тварин, то вони також пристосувалися до життя з обмеженою кількістю вологи. Більшість тварин навчилися добувати воду з рослин або збирати росу.

Найбільше пустель знаходиться у помірному кліматичному поясі в північній півкулі, а також в тропічних та субтропічних кліматичних поясах обох півкуль.

P.S. Самый простой способ украсить квартиру – это обои, но нужно тщательно выбирать дизайн обоев дабы он походил под стиль интерьера, нравился вам по цветовому решению и т.п.