Публікуй

Для додавання статті, зареєструйся на сайті.

приєднатися

Будь ласка, під час реєстрації, вказуй справжній email, яким ти користуєшся. Перевіряй свою електронну скриньку, де знайдеш згенерований системою пароль. Копіюєш пароль та авторизовуєшся на сайті, ввівши логін та отриманий пароль. Якщо ти реєструвався на MOLODI.IN.UA раніше, то ввійди на сайт, використовуючи свій логін та пароль.

Авторизувавшись на сайті, зїявится доступ до додавання статті. Для додавання статті натисни “+”-> “Post”, як вказано на зображенні нижче. Усі зображення-інструкції на цій сторінці клікабельні.

post

Тепер розпочинається процес додавання та редагування нової публікації. Повноцінною авторською статею вважатиметься текст мінімальним обсягом 250 слів або 2000 символів. Постарайся не перевищувати обсяг в 800 слів або 7000 символів. Підбери заголовок, який влучно характеризуватиме основну тему статті. Далі – стаття. Можеш написати текст статті заздалегідь і лише скопіювати до редактора, а можеш писати в редакторі. Ти можеш зберегти текст, натиснувши на “Чернетка” (кнопка праворуч) і повернутись до редагування в будь-який зручний час.

Не забудь про головне зображення до своєї статті. Додай його у останьому пункту меню праворуч.

main picture

Щоб додати зображення в саму статтю натисни на першу іконку в полі: “Завантажити/Вставити”, що знаходиться під заголовком.

Якщо ти хочеш запропонувати до публікації нове музичне відео улюбленого українського гурту, просто скопіюй в поле публікації посилання відео на YouTube.

Стаття готова і тепер тобі треба обрати категорію та додати теги статті. Можеш залишити ці поля пустими і редактор закінчить редагування. Підбери зображення, яке характеризуватиме статтю та завантаж його в полі нижче, під назвою “Premium News Custom Settings”. Це поле також не обов’язкове.

Якщо ти впевнений, що стаття готова, тисни на кнопку: “Відправити на узгодження” ( в правому блоці). Усі публікації перевіряються редактором і публікуються по мірі надходження черги. Зазвичай, процес узгодження та публікації може тривати від 1-5 днів.

На зображенні – редактор додавання нової статті та деякі інструкції. Клікни на зображення ;)

uzgodzhena

Перед тим, як твоя стаття буде опублікована на сайті, раджу заповнити “Ваш профіль”. Посилання на сторінку з налаштуваннями профіля знаходиться ліворуч, в меню панелі управління. Ти можеш обрати, як відображатиметься твоє ім’я, як автора статті. Також, рекомендую заповнити поле: “Інформація про вас” (декілька речень) та посилання на твої профілі в різних соціальних мережах. Тисни “Оновити профіль” і все готово :)

profile

Вислухаємо будь-яку твою ідею щодо розвитку та наповнення проекту. Хочеш створити цікавий проект чи розділ на основі MOLODI? Наша електронна скринька molodiinua@gmail.com

Ознайомитись з умовами використання сайту MOLODI.IN.UA