Як створити сайт

створити сайтІнформаційна ера змінила індустріальну, і тепер перспективи бізнесу виглядають не так як ще років 20 тому.

Як казав Роберт Кіосакі: «тепер працівник компанії Гугл має більше перспектив, ніж у Боїнг».

Все переходить у цифровий формат, і бізнес також. Тому так важливо навчитися робити сайт і заробляти на ньому.

Насправді зробити сайт не є важко, достатньо пару кроків. Набагато важче його регулярно наповнювати корисною інформацією, отримувати посилання на нього, популяризувати в соціальних мережах.

1.Найпростіше зробити сайт на платформі WordPress (вона найпопулярніша). Далеко не кожен новенький знає, що зробити сайт можна не будучи дизайнером. В мережі є достатньо платних та безкоштовних шаблонів для платформи WordPress, достатньо набрати в пошуковику «Wordpress themes free». І далі серед того що запропонує Гугл, вибирайте шаблон який сподобається. Якщо є зайві кошти, то можна взагалі замовити виготовлення шаблону у фрілансерів.

Так що з цим, думаю, зрозуміло.

2.Потрібно зареєструвати доменне ім’я та вибрати хостинг. Що таке доменне ім’я? Це ім’я сайту, за допомогою якого його можна знайти в мережі. Наприклад, www.pavlofox.net . Хостинг, це місце в інтернеті, на якому зберігається ваш сайт. Адже він повинен бути доступним весь час, а не тільки тоді, коли ви включите комп’ютер. Є дуже компаній які надають такі послуги, та я рекомендую хостинг Джино. Повірте, це оптимальний варіант. Звичайно, є дешевші, але «скупий платить двічі».

3.Зупинятися у цій статті на встановленні WordPress та зміни шаблону не буду, на щастя в мережі є достатньо хороших відеоуроків.  Тим більше, що в Джино, це робиться на раз-два.

4.Після того як ви зареєстрували домен, оплатили послуги хостера та встановили шаблон – ви власник свого сайту! Правда порожнього сайту :(

Оце і є поширена помилка більшості новеньких. Вони думають що складно зробити сайт. Складно не зробити сам ресурс, а його наповнювати та зробити популярним (розкрутити).

5.Для того щоб сайт був популярним в мережі і не загубився серед тисяч подібних творінь потрібно наповнювати його корисною інформацією. Слід постійно публікувати цікаві статті, фото та -відео матеріал.

От тому бажано перший сайт робити на тематику в якій ви добре розбираєтесь.

6.Якщо ви не хочете самі писати статті – не велика біда. В мережі є біржі статей, де можна їх купувати. Вибираєте серед готових, або самі даєте завдання копірайт еру, і вже за пару днів маєте гарну статтю. Залишається тільки додати картинку і опублікувати на сайті.

7.Посилання. Для того, щоб ваш сайт у видачі пошукових систем добре ранжувався, потрібно отримати хоча б пару посилань на нього. Вебмайстри не дуже спішать самі ставити посилання, тому приходиться їх купувати. Але якщо все робити правильно, то все окупиться.

8.Ще одне. Якщо хочете мати велику відвідуваність, то писати потрібно не «з голови» а давати відповіді на запитання які шукають відвідувачі в пошукових системах.

Для цього потрібно скласти семантичне ядро. Як це робиться прочитаєте, якщо наберете в Гуглі «как составить семантическое ядро».

9.Способи заробітку. Тут все досить просто. Якщо ви маєте відвідуваний сайт на комерційну тематику (кредити, форекс, медицина, банки) то можете ставити контекстну рекламу.

Якщо тематика не комерційна, але показники ТІЦ та PR більші за нуль, то можна продавати посилання з сайту.

Але найкращий варіант – це продавати свої продукти чи послуги. Можна також «прикрутити» свій інтернет магазин.

Отут можна більше прочитати про те, як створити сайт самостійно http://pavlofox.net/yak-stvoryty-sajt/

10. Якщо не лінуватися та не здаватися, то в інтернеті можна заробляти досить непогані гроші. Скажу так: для успішних інтернетбізнесменів 1 000$ – не гроші.

Подумайте про це. Можливо варто створити свій ресурс і перестати «горбатитись на дядю».