Психологія і діти

Психологія і діти

Психологія і дітиМайже усі батьки зустрічаються з проблемою, яка називається “Неслухняна дитина” і навіть бувають такі моменти коли ви не можете контролювати свою дитину, особливо в перехідному віці. Багато хто починає бити дітей, деякі карають(іноді дуже жорстоко), інші безперервно лаються і кричать. Такими діями ви тільки потихеньку зруйнуєте психіку дитини і почнете його від себе видаляти!

Тому перш ніж бити, карати і сильно кричати на нього подумайте про психіку дитини. Багато батьків не можуть порозумітися зі своїми дітьми і їм в цьому обов’язково допоможе психолог. Особливо важливий психолог дітям які не упевнені в собі, замкнуті і не дуже контактні. Якщо ви не знаєте до кого звернутися пошукайте в інтернете запит детский психолог Киев та знайдіть потрібного спеціаліста.

Поганий душевний стан дитини може спровокувати ряд різних захворювань. Багато підлітків в перехідному віці роблять безглузді а іноді і смертельні витівки і більшість роблять тому, що не довіряють або зовсім не спілкуються з батьками. Вони це роблять тому, що живучи з батьками вважали себе сиротами або нікому непотрібними, тому що батьки їх не розуміли.

Пам’ятайте батьки ви формуєте психіку вашого дитя, і якщо у вас і вашої дитини є  які то проблеми то обов’язково звертайтеся за допомогою до фахівців.