Чи псується зір під час перегляду телевізору?

телевізор

телевізорПерш за все треба зазначити, що на сьогодні існує дуже багато різних телевізорів, котрі були випущені у різні роки. І треба відмітити, що надмірний перегляд будь-якого телевізору не покращить зір, а скоріше навпаки стане одним із факторів, котрі його погіршать. Можна виділити декілька факторів, котрі негативно впливають на зір.

  • На екрані телевізора або монітора комп’ютера зображення складається з точок. Тому зображення з малою роздільною здатністю псує зір, бо воно не є різким.
  • Під час перегляду телевізору око не змінює свою фокусну відстань, тому слід робити перерви. Наприклад, можна вийти на двір або на балкон і подивитися на горизонт.
  • Природні барви мають яскравість у межах 180 дБ, а у сучасного телевізора у середньому 60 дБ. Це також може призвести до втоми очей.
  • Також під час перегляду інерційної картинки перевантажується нервова система, що також призводить до перевтоми очей.

P.S. Кстати, очки есть смысл одевать не только когда у вас плохое зрение, например на сайте http://comfortdrive.com.ua/ найдете интернет магазин водительких очков, который пригодятся для владельцев железных коней.