Як привернути увагу чоловіка

жінка

жінка Кожна жінка хоче знайти того єдиного чоловіка, який би її обожнював, готовий на будь-які вчинки заради неї, щоб  не тільки не зраджував з іншими, а й навіть не дивився у бік інших жінок. Як же привернути  увагу чоловіків? Існує багато порад. Десять із них найголовніших:

1. Виглядати природно. Чоловіки люблять природність – мінімум макіяжу дорівнює справжній красі. Чоловіки не надають такої великої уваги косметиці як жінки. Вони говорять, що жінки гарні без всякої косметики, але жінки цьому не дуже вірять. Якщо у жінок не має на обличчі шрамів і будь-яких дефектів на шкірі, то  з якою метою постійно фарбуватися. Жінки і так прекрасні – своєю природною красою.

2. Думайте, про те що Ви говорите. Треба завжди знати, що можна говорити, а про що краще мовчати. Потрібно робити компліменти чоловікові, ніколи не пліткувати про когось. Чоловікам не подобається те, коли жінка говорить про його недоліки, ставить у приклад інших чоловіків. Будь-яким чоловіком потрібно захоплюватися, а головне робити це щиро. Чоловіки люблять, коли  їм роблять компліменти, коли кажуть, що він найкращий. Чоловіки не люблять, коли жінки їх критикують,коли сміються над тим, що подобається чоловікам.

3. Велику роль відіграє міміка. Міміка – це своєрідний вияв наших емоцій. Потрібно навчитися контролювати свої емоції. Щоб гримаси, які виникають у Вас на обличчі не відлякували чоловіків.До яких негативних наслідків призводять гримаси? Відповідь проста – з’являються мімічні зморшки саме від того, що ми постійно використовуємо одну і ту саму міміку.

4. Впевненість в усьому. Впевненість – це головна зброя кожної людини. Якщо Ви самі вважаєте себе гарною та привабливою, то і інші люди будуть думати так само. Ваші жести, слова, міміка повинні підтверджувати Вашу впевненість в самій собі. Бути впевненою в собі означає: вірити в те, що все буде так як Ви цього самі забажаєте;  впевнено іти до своєї цілі;не хвилюватися через думку інших людей про Вас.

5. Робота над  собою. Жінки, Ви повинні полюбити себе такою як Ви є. Шукайте у собі якості, які Вам подобаються. Говоріть самі собі, що Ви найкрасивіша жінка на Землі. Шукайте у собі якісь таланти.

6. Бути для чоловіка загадкою. Чоловіки люблять  загадкових жінок. Загадковість приваблює. Не варто бути для чоловіка «відкритою книгою». Багато жінок роблять одну і ту ж помилку – розповідають на першому побаченні свою біографію. Це не варто робити і через тиждень і навіть через місяць. Якщо Ви йому розкажете все, то скоро для вас єдиною темою для розмови стане  зміна погодніх умов у вашому місті.

7. Поведінка повинна відповідати віку жінки. Абсолютно у кожного віку є свої плюси.  У 20 років ми можемо закохати у себе хлопця за допомогою короткої юбки, у  30 років – жіночністю і елегантністю, у 40 років – мудрістю. Головне, щоб ваша поведінка відповідала віку.

8. Не варто обманювати чоловіків, варто просто трішки перебільшувати. Можете іноді перебільшувати те, що є насправді, але треба всьому знати міру. Щоб ніхто не зрозумів, що Ви обманюєте.

9. Не будьте агресивними. Агресія відштовхує оточуючих. Чоловіки не люблять агресивних, грубих жінок.

10. Навчіться вчасно промовчати. Багато жінок люблять давати поради своїм чоловікам, але мало кому це подобається. Якщо жінка говорить про недоліки чоловіка, то повинна зробити це непомітно.  Показати те, що не подобається їй на прикладі іншої людини. Чоловік повинен сам це усвідомити. Вони  люблять, коли жінки  небагато говорять.

Жінка повинна бути хитрою, як лисиця, ласкавою, як кішка і пристрасною, як тигриця. Жінка за допомогою своєї краси та мудрості може гори звернути. І якщо у вас все вийшло, ви знайшли чоловіка своєї мрії можливо вам знадобиться весільний фотограф Львів та багато інших речей, які потрібні при подготовці до весілля:)