Привабливий дизайн будинку – як підкреслити свій внутрішній світ

дизайн будинку

дизайн будинкуЯкщо планування і кількість квадратних метрів у будинку – показник нашого фінансового добробуту, то інтер’єр – це відображення внутрішнього світу її володаря. Як не може бути в світі двох ідентичних людей, так не знайдеться і двох однакових квартир – побувавши в “святая святих” людини, можна дізнатися навіть те, що ретельно приховується.

Добре освітлена, прибрана житлоплощу, де всі речі лежать строго на своїх місцях – ознака людини – ідеаліста. Кожна дрібниця, яка вийшла з-під контролю, може довести його до нестями. Планувати і координувати – його улюблене заняття. Така людина не любить сюрпризи і прагне, щоб його життя було предугадиваема. В його будинку ви не знайдете незвичайності і нестандартності – зате тут завжди буде затишно.

Квартира, заповнена недорогий, але багатофункціональної «типовий» меблями відразу видає власника – практика. Він ніколи в житті не купить собі світлих тонів светр – тому що той швидко забруднюється. Він не любити шикувати, з цієї причини, в основному, живе за коштами. Невиразний, частіше темного кольору, добротний дизайн інтер’єру – все купується на все життя. Намагається не робити непродумані покупки. У будинку людини-практика скарбничка – часта гостя не через жадібність, а тому що вибирає безпеку.

Наступний тип власника – продуманий. У його будинку завжди панує порядок. Двері-гармошки, шафи-купе економлять вільну площу, на балконі влаштована оранжерея, дітки сплять в дворівневої ліжка, а собача будка є ще й приліжкові столиком. Люди раціонального складу розуму не люблять, коли до них в гості приходять без запрошення, так як схильні цінувати свій час і особисте життя.

Чи бачили ви коли-небудь квартири, які були схожі на склад дорогих речей? Одна з них – «гніздечко» господаря-хвалька. У процесі розмови він не раз нагадає про те, що особисто вітався з самим Медведєвим. Дизайн інтер’єру (фото) подібних людей, швидше за все зустрічався вам в будь-якому модному журналі: він просто не призначений для життя, оскільки більша частина предметів у ньому абсолютно марна. «Хвальки» товариські, стежать за модою і завжди можуть позичити вам грошей.

Людини, в чиєму будинку незмінно панує «творчий безлад», можна охарактеризувати як «розсіяного індивідуаліста». Дизайн інтер’єру його житла здатний поєднувати непоєднуване, і це абсолютно його не обтяжує – так само, як його не турбує те, що його журнали розкидані під ліжком, а на книжкових полицях розташовується колекція химерних статуеток. «Розсіяний індивідуаліст», як правило, захоплений якоюсь справою – от тому він зможе переступити через котячу калюжку і йти далі просто тому, що не звернув на неї уваги.

«Хаотичний індивідуаліст» – людина, рідко буває вдома, і тому в нього немає часу, щоб стежити за станом своєї квартири. Це – звичайне житло холостяка – у ванній кімнаті лежить посуд, на кухні – тюбики шампуня, носки – під ліжком, на столі – не стиратися слід від гарячої чашки. Дизайн інтер’єру такого власника, в переважній більшості випадків, невибагливий і невиразний, також нерозбірливий він і в особистому житті. Дружба для нього – понад усе.

«Безлика» квартира, в якій жоден предмет не притягує погляду – це ознака відсутності індивідуальних переваг у її власника. Дизайн інтер’єру (фото) даних квартир, звичайно, характеризують непоказні відтінки, гіпертрофована простота, надлишок помірності. Подібні люди настільки привчилися приховувати від інших свій характер, що їх «духовна бідність» відбилася і на їхньому будинку.

Чудовий спосіб щось у собі змінити – привнести в свій характер нотки оригінальності, раціональності або практичності – внести правки в оздоблення свого приміщення. Хочете бути економним – купіть собі скарбничку, раціональним – універсальну меблі, винахідливим – незвичайну фігурку. Зміни – це неминучість нашого життя, тому не потрібно боятися зробити «крок в сторону» – вже в дизайні інтер’єру ви завжди зможете все поправити.

P.S. Сделать ремонт собственноручно очень сложно, поэтому лучше всего заказать ремонт квартир киев будь то или любой другой город в профессиональной местной дизайнерской фирме, занимающейся этими вопросами.