Лазерний принтер з Wi-Fi

Лазерний принтер з Wi - Fi

Лазерний принтер з Wi - FiСучасні принтери окрім вимог компактності, швидкості і якості друку мають бути мобільними. Під мобільністю автор розуміє можливість розташування у будь-якому місці, зручному користувачеві, незалежності від кількості і розташуванні комп’ютерів або інших пристроїв, з яких передбачається друк.

Wi – Fi інтерфейс дозволяє у виконати цю вимогу, що для користувачів надає численні зручності. Непотрібно стояти “в черзі” за інтерфейсним кабелем, декілька пристроїв можуть практично одночасно звертатися до принтера з будь-якої дистанції (кабелі USB гарантують не більше 5м).

Виробники досить швидко відгукнулися на такого роду потребу користувачів, і на ринку усі провідні компанії представляють моделі з Wi – Fi. Пошукові запити видають більше 30 марок принтерів і МФУ з Wi – Fi доступом. Приємно відмітити, що наявність прогресивного інтерфейсу ніяк не позначилася на цінах пристроїв. Діапазон починається з монохромного компактного ML – 2165W SAMSUNG до більш функціонального SENSYS MF8580Cdw від Canon. Компанія Brothers відзначилася принтером HL – 6180DW, Эпсон – WorkForce WF – 7010. До речі, “Эпсони” славляться в основному струменевими моделями, але навіть ця фірма не витримала натиску вимог ринку і випустила саме лазерну модель з Wi – Fi.

Вибір з великого списку запропонованих моделей принтерів з Wi – Fi простий:

  • Потрібно кольоровий або монохромний друк?
  • По нормі завантаження; треба визначитися, скільки максимально сторінок планується друкувати в день. Це ж можна визначити і за об’ємом лотка для паперу.
  • За об’ємом і вагою (на око) і за паспортними даними потрібно визначити ресурс картриджа. Це особливо актуально для дорожчих в експлуатації кольорових моделей.
  • По наявності мікрочіпа і допомогою продавців визначити можливість перезаправити картридж, і вартість перезаправки (покупки змінного).
  • За швидкістю друку і об’єму внутрішньої пам’яті. Чим більше, тим краще, але слід врахувати і скільки пристроїв максимум звертатимуться до принтера.

Всі ці міркування необхідно застосувати до пропонованих до вибору моделей, зважаючи на мотивовану (!) думку продавця. Можливо, у нього знайдуться додаткові аргументи на користь тієї або іншої моделі. У нього ж не зайвим буде уточнити питання гарантії і наявності скарг покупців на ту або іншу модель. Для того щоб була можливість використовувати wi fi для компьютера вам потрібен роутер. В цьому вам допоможе компанія Kyivstar, при чому ціна Wi-Fi роутера для користувачів послуги “Домашній інтернет” буде всього 1 гривня.