Як приманити нових клієнтів в онлайн-магазин

онлайн-магазин

онлайн-магазинCьогодні в час мережі інтернет і глобалізації прості офф-лайн магазини відчувають сильну конкуренцію з боку онлайн-магазинів, здійснювати покупки в яких можна, «не виходячи з оселі» та «з доставкою да житла». Величезний відтік клієнтів в он-лайн-торгові центри змушує “реальні магазини” креативити «з усіх сил», щоб зробити процес покупки “в реалі” незабутнім і перетягнуть до себе покупця, захопленого прогресом … Однак, онлайн-магазини в свою чергу аж ніяк не відстають. Усвідомлюючи необхідність індивідуального контакту з покупцем, вони готові на все, щоб зробити даний бізнес-контакт незабутнім.

Щоб спокусити нових клієнтів і утримати існуючих, китайський онлайн-гіпермаркет Taobao створив послугу доставки покупок покупців з молоденьких і привабливих дівчат. Споживачу, який бажає побачити біля своїх дверей молоду красуню, ласкаво доставляє йому предмет торгівлі, необхідно доплатити додаткові 10 ієн. Це як колись в телемагазин запрошувались красиві дівчата що не тільки вміють говорити і продавати товар, а й гарно виглядають.

Що ж до Taobao, то споживачі зможуть самі підбирати собі гінця. Портфоліо абсолютно всіх кур’єрів жіночої статі зосереджені на веб-сайті-банку дівчат – кур’єрів Таo Girls Platform. Розмістити власні фото в даному веб-сайті може кожна молоденька й витончена панночка, яка бажає заробити таким ось способом або познайомитися з чоловіком «своєї мрії». Хто знає, може бути дана людина, що вибрала даму зараз в якості посильного для доставки покупки, завтра буде її благовірним, або співмешканцем в найгіршому разі.

Співпраця фірми Taobao з дівчатами-кур’єрами грунтується за простою схемою – панночці оплачується кожен заказ на доставку, що вона прийняла. Від цієї схеми виграють усі – і гіпермаркет, який беззастережно притягує масу нових клієнтів чоловічої статі, які роблять індзаказ в даному торговому центрі з-з-за одного бажання зустрічі з юний красивою жінкою, і самі дівчата, які за фактом заробляють допоміжне джерело доходу і шанс познайомитися з симпатичним чоловіком, і природно, клієнти чоловічого роду, які отримують доступ до величезної бази юних і привабливих дівчат.

До речі, таку схему залучення нових клієнтів, з невеликою модифікацією, можна вжити і до жінок, запропонувавши їм шанс вибирати в якості гінця юних і привабливих хлопців.