Оригінальні варіанти прикрас на ялинку

прикраси на ялинку

Отже, ми купили ялинку, знайшли для неї хороше місце і тепер настав довгоочікуваний монент прикрашання. Є безліч незвичайних та оригінальних варіантів, але вибір залежить від вас та вподобань ваших дітей: Перший метод, під назвою “Солодка ялинка”. Давно існують традиції прикрашання новорічного дерева різними солодощами, але зараз чомусь вони призабуті. Ялинка, на гілочках якої виблискують різними апетитними кольорами конфети та інші солодощі, виглядає дійсно святково. Також, до цієї смакоти можна прикріпити блискучі стрічки, а також розвісити їх по всій ялинці.

Іншим методом, можуть бути прикраси з фруктів: мандаринки, маленькі яблука… Яблука підвішувати потрібно, обв”язуючи їх за плодоніжку, а мандарини, як торт- навхрест і тією ж стрічкою прикріпляєм до гілочок. Третій метод під назвою “Двоколірна ялинка”. Для цього потрібно купити два рулони атласної стрічки двох кольорів та, відповідно, два рулони з органзи.

Стрічки ми розрізаєм і складаємо по дві: одна з атласу, друга ж з органзи і зав”язуєм, як бант. Далі, прикріпляєм до тонкої стрічки і зачіпляємо до гілок. Іншими методами, можуть бути ваші особисті, все залежить від уяви та натхнення, головне, щоб цей процес приносив радість вам та вашим дітям.

Кстати, если вы занимаетесь бисероплетения или вышивания бисером, то можете оценить чешский бисер который обладает отличным качеством без браков и неровностей, но стоит при этом весьма приемлемо.