Програма “Приймаюча сім’я” від AIESEC

AIESEC

AIESEC Міжкультурний досвід та друг з іншої країни у тебе вдома

Міжнародна молодіжна організація AIESEC відкриває набір на програму «Приймаюча сім’я» та пропонує українським сім’ям прийняти у себе вдома студентів з Китаю, Індонезії, Єгипту, Турції, Бразилії, Італії та Грузії.

В кінці січня до Києва приїдуть студенти-волонтери з різних куточків світу. Вони будуть проводити уроки на різноманітні тематики та вчити англійської школярів старших класів в київських школах.

Суть програми «Приймаюча сім’я» заключається в тому, що на певний час, а саме від 3 до 7 тижнів, ти приймаєш у себе вдома одного з іноземних студентів. Тобто, можеш спілкуватися з ним або з нею іноземною мовою 24 години, 7 днів на тиждень, дізнаватися про звичаї та традиції їх країн, тішити один одного національними кулінарними стравами, а якщо є вільний час та бажання – гуляти містом та відвідувати разом цікаві місця Києва.

Головна умова участі у програмі – наявність вільного спального місця в тебе вдома.

Для того, щоб дізнатися подробиці та прийняти участь у програмі, перейдіть за посиланням:
http://kyiv.aiesec.ua/uk/students/hostfamily

AIESEC — міжнародна молодіжна організація, що допомагає розвивати професійні навички та особисті якості, отримувати новий досвід, приймаючи участь у міжнародних програмах обміну та у організації проектів.