Приїхали, навчились, реалізуємо!

У Полтаві навчали змінювати реалії буднів на студентській ниві. 20-22 лютого 2015 року відбувся перший Всеукраїнський з’їзд представників регіональних осередків, огранізований Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Національний студентський союз».

Такий захід для студенства міста є справді унікальним, адже для його проведення вперше об’єдналися чотири вищих навчальних заклади: Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, Полтавська державна аграрна академія, Полтавський університет економіки і торгівлі та Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Полтавський регіональний осередок, що приймав гостей очолює студентка Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Олександра Федорченко: «ідея такого заходу виникла давно. Ми дуже наполегливо працювали і прагнули довести, що ВНЗ нашого міста можуть не тільки змагатися один з одним, а ще й проводити спільні заходи. Це, по правді кажучи, перший захід, який готували студенти майже всіх університетів. Це нас дуже об’єднало, а так і має бути, адже студентська родина Полтави – велика сила, коли разом!»

За 3 дні гості з 14 областей України побували на тренінгах від провідних лекторів міста, семінарах, воркшопах. Студенти дізнались, що таке регіональний осередок та як і для чого його створювати, навчилися писати проекти для вирішення питань локальних та всеукраїнських масштабів. Президент Національного студентського союзу Микола Бучко вважає, що актуальним є активний розвиток регіонів України: «Робота має бути постійною. А ніхто не знає краще проблем конкретного міста за людину, яка в ньому проживає».

Насичена прогарама включала в себе також майстер-клас з приготування галушок, які здавна є візитівкою міста. А вночі, коли всі важливі справи вирішені, самоврядці грали в інтелектуальний історичний квест. Для гостей міста підготували також екскурсію «Моя таємнича Полтава».

Важливою частиною для кожного учасника стало вшанування пам’яті Небесної сотні. Студенти з лампадками відвідали меморіал пам’яті Небесної сотні, вшанували героїв хвилиною мовчання. Читали патріотичні вірші представники НМО «Magnum Opus».

Організатори сподіваються, що учасники відчули дух міста, насолодились його красою та тендітністю, адже, відвідавши Полтаву одного разу, її вже неможливо забути.

Голова медіа-комітету регіонального осередку НСС Біловод Анна

X-pdLUbcxec xLpyPjkRQA8 nPh9dB3aUMo NopFQGBesxo mm03v_VkRP4 LNXRM-51XBM KlUIaYM0GmM Ir-25DX_Gow hMI0crxHpEU Hezmd9pUFXM AkDfnIxDmU0 aEkWCBn9ODA 8pQ7DbzY9bA _RQonMrmS00