Хто придумав Інтернет?

Тімоті Бернерс-Лі

Тімоті Бернерс-ЛіТімоті Бернерс-Лі створив Інтернет, або Всесвітню павутину, в 1989 році. Перш ніж придумати Інтернет, Бернерс-Лі працював в області комп’ютерних технологій. Після, запропонувавши свою ідею, він зібрав групу технічних експертів, щоб допомогти йому утілити своє творіння в життя. До кінця 1990 року, Тімоті Бернерс-Лі ініціював перший в історії Інтернет-сервер, запуск якого відбувся офіційно, щоб стати всесвітнім явищем – Інтернет.

Тімоті Бернерс-Лі народився і виріс в Англії, отримав освіту в Квинс Коледж при Оксфордському університеті. Завершив програму в Оксфорді по фізиці, і використав ці знання, щоб утілити свою ідею – Інтернет. Оскільки Тімоті народився в Англії, він був посвячений в лицарі королевою Єлизаветою в 2004 році. І до цього дня, він все ще живе і працює в Англії, приділяючи час подорожам по всьому світу, щоб просувати свої ідеї в області Інтернету.

Винахід Інтернету був довгим і трудомістким процесом, але важка робота окупилася для Тімоті і його колег. Кар’єра Тімоті в області комп’ютерів і Інтернету почалася, коли він створив ідею гіпертексту, що було одним з перших кроків, які необхідно було зробити для формування образу Інтернету. Після того, як був створений перший сервер, потрібно було створити ще сервера, що привело до створення Всесвітньої павутини.

Робота Тімоті Бернерс-Лі не закінчилася з винаходом Інтернету. Він продовжує працювати в області технологій на World Wide Web Consortium (W3C), де постійно працює над поліпшенням Інтернету. Успіхи і досягнення в області технологій, зробили Тімоті Бернерс-Лі відомою і популярною людиною. Його робота поліпшила наше життя, і він продовжує шукати способи покращувати своє творіння, які багато хто з нас використовує щодня.

P.S. Для того чтобы установить интернет в своем доме вам нужно обратиться к провайдеру неважно будь то интернет в гомеле или в Киеве. В каждом городе есть несколько крупных компаний, которые подключают пользователей к интернету.