Придбання сучасних комунікаторів – як цікаво проводити дозвілля і бути кращим в роботі

комунікатор

комунікаторУ століття новітніх ноу-хау вже нікого не здивувати наявністю мобільного телефону. З самого моменту свого поширення він постійно вдосконалювався: до звичайної функції телефонного дзвінка додавалися нові: диктофон, годинник, служба відправки коротких повідомлень (SMS), вбудований mp3-плеєр, фотокамера, будильник та багато іншого. Мобільний телефон в даний час – це не просто засіб для прийому дзвінків, а портативний комп’ютер, який може виконувати безліч завдань.

З використанням мобільника, керованого операційною системою, є можливість виходити в мережу Інтернет, виконувати масу дій (набирати тексти, робити в них правки, читати електронні книги і журнали), а також завантажувати різні програмні продукти – ігри, підкасти, віджети і тому подібні речі. В даний час комунікатор – прилад, що поєднує в собі КПК та телефонний апарат – це прекрасний засіб, що містить у собі розважальні та робочі функції, якими можна скористатися кожен день.

Це маршрутні карти, службові програми, оформлення апарату, яким можна захопитися, якщо завантажити шпалери і теми для смартфона . Крім того, будь-який власник смартфона з сучасною операційкою може скачати програми для Symbian 9.4 і, що називається, «не відходячи від каси», редагувати і обробляти фото, закачувати ролики, управляти своїми фінансами, вести підрахунки на калькуляторі і виконувати інші необхідні операції.

Само собою, робота та навчання – це потрібні і корисні речі, але все ж, кожен з нас потребує періодичного відпочинку. Безперечно, повноцінно розслабитися в офісі або на станції метро неможливо. Мобільник з вбудованим розважальним ПО може послужити своєму власникові хорошу службу, надавши йому можливість добре провести час за цікавою іграшкою, чекаючи автобус. Завантажити ігри для Андроїд ви зможете на будь-якому з сайтів в Інтернеті, підібравши те, що вам подобається: логічну гру, стрілялки, бродилки і екшн. Скориставшись різним софтом під телефон, ви зможете завести собі мобільного вихованця і навчитися за ним доглядати, поспілкуватися з однолітками в соціальних мережах, поділитися фотозображеннями, настроєм, думками, розпланувати свої вихідні тощо.

Комунікатори, на відміну від звичайних мобільних телефонів, набагато більш привабливі в очах покупців саме завдяки наявності повноцінної платформи. Будь-який власник зможе наповнити свій комунікатор тим вмістом, яке буде для нього найбільш актуально: скачати ігри для Symbian Belle або інсталювати на свій телефон службовий софт. Смартфон розширює можливості свого володаря, допомагає йому позбутися від територіальних кордонів, поспілкувавшись з близькою людиною в асьці або в Однокласниках, виконати роботу, що вимагає наявності ноутбука або КПК. Незважаючи на те, що багато хто, купивши «розумний телефон», обмежуються установкою ігор, для багатьох людей комунікатор служить хорошим помічником в справах, тайм-менеджменті і діловому спілкуванні.

Брати чи не брати смартфон або комунікатор, кожен визначає сам. Тому, перш, ніж викласти певну суму грошей за апарат з функціями портативного комп’ютера, потрібно визначитися в його необхідності. Якщо ви – офісний співробітник чи бізнесмен, постійно буваєте у відрядженнях, любите подорожувати і віддаєте перевагу у вільний час розважатися flash-іграми, то придбання такого пристрою буде однозначно доцільно.