Придбання автомобіля в наші дні – в чому полягають переваги і недоліки цього кроку

Придбання автомобіля

Придбання автомобіляВелика кількість представників чоловічої статі, починаючи з 15-річного віку, починає мріяти про власний автомобіль. Останнє десятиліття аналогічна закономірність спостерігається у представниць слабкої статі, які досягли статевої зрілості. А вже про сім’ї, що встигли обзавестися дитиною, вже й зовсім нагадувати не доводиться. Сьогодні явно справедлива приказка – «автомобіль не розкіш, а засіб пересування». Але практично чи мати власне засіб пересування? Чи не простіше їздити до себе на роботу на громадському транспорті та забути, що представляють собою послуги евакуатора ?

Слід відразу сказати, що кожен з нас живе своїм, відмінним від інших, життям. Для когось «маршрутом дня» є поїздка в інститут або на роботу туди і назад, а якась інша людина змушена щодня їздити в різноманітні місця по мільйону потрібних і важливих справ. Стало бути, і потреби в персональному авто у кожної людини різні.

Якщо ваш звичайний щоденний маршрут складається з двох, максимум 3х місць призначення: будинок-магазин-робота, то в такому випадку обзаводитися персональним транспортом з міркувань перспективності не варто – утримання машини, та ще крім цього був у використанні, обійдеться набагато дорожче щомісячного проїзного квитка в трамваї. Крім цього, відмовившись від транспортного засобу, можна махом звільнитися від таких нагальних турбот, як пробки, ви перестанете засмічувати свій мобільний телефон номерами з назвами «евакуатор», «Толя запчастини», «Коля гума», а ситуація сезонного техобслуговування обійде вас стороною. Звичайно ж, в цьому випадку ми цілком і відразу пожертвуємо комфортабельністю, оскільки добиратися до роботи в затишному салоні авто значно приємніше, ніж в тісному і переповненому кислими фізіономіями тролейбусі. Однак кожен, як усім відомо, віддає перевагу своє – або комфорт, або дуже пристойна зекономлена грошова сума, яку ви зможете витратити собі на втіху. Адже, як кажуть, «заощадив, що заробив».

Ще один очевидний плюс відмови від авто – це більш міцне здоров’я. Ходьба пішки (іноді біг) до зупинки громадського транспорту, далі від зупинки до потрібного місця сприяє підтримці хорошої фізичної форми, зміцнює м’язи, прискорює обмін речовин і швидше виводить шлаки з організму, що особливо важливо для персоналу офісного фронту. Прогулянка на вулиці піднімає настрій і самопочуття, поліпшується зір, насичується киснем кров. Стають міцніше нерви (ви не вибухаєте від обурення, якщо суворим зимовим ранком не в змозі завести машину), не лаєтеся непристойними словами в адресу інших автомобілістів, і поняття не маєте, що існує така професія – евакуація автомобілів . Проте ж, це лише одна сторона медалі. Є ще й зворотна.

Розглянемо варіант, в якому автолюбитель – людина ділова і активний. Щодня йому доводиться відвідувати певні місця, що знаходяться на різних кінцях міста – пенсійний фонд, роботу, банк, дитячий садок або школу, дочірнє підприємство, знову роботу, школу і, врешті-решт, житло. Будь-яке з цих місць важливо саме по собі – дитина самостійно не дійде до садочка, кредит на розвиток бізнесу не оформиться, в дочірньому виробництві неприємності не зважаться, а довідка з пенсійного фонду самостійно в руки не потрапить. Скільки б не старався наш герой, дозволити абсолютно всі завдання дня, роз’їжджаючи на трамваї, дуже важко. Намагаючись заощадити гроші на пальне, людина втрачає маневреність і, не встигаючи зробити всі свої справи, стає неефективним. А інший раз персональна «успішність» важливіше зекономлених фінансів. Звичайно, переваги придбання «коліс» розбавляються необхідністю проводити планове технічне обслуговування, купувати дорогі деталі, встановлювати комплектуючі, відновлювати кузов у випадку аварії, пробувати знайти дешевий евакуатор, в ситуації, коли залізний кінь «встав» посеред шосе. Проте будь-який визначає собі самостійно – чи стане він оплачувати комфорт і зручність, або ж втратить їх в будь-якому іншому місці, витративши гроші і час в сервіс по ремонту свого особистого авто.

P.S. Кстати, о марках автомобилей, недавно обновилась линейка kia cerato авто, которое может подарить вам задорный комфот и максимум безопасности.