Причини невдалого сексуального життя

Привіт усім читачам! Думала почати мою колонку з чогось гострого, але, пробігши по деяким сайтам схожої тематики, зрозуміла, що гострого – іноді навіть надто гострого! – вистачає усюди, а от деякі проблеми залишаються зовсім невисвітленими.

Ось наприклад, як ви вважаєте, чому у багатьох молодих людей сексуальне життя є… скажемо, невдалим? Не дають, не беруть, не подобаюсь, всі огидні, а я краще за всіх – це усе лежить зовні. А насправді, як мені здається, справа у тому, що у нас, хлопці та дівчата, різні погляди на це. Банально, але факт: ми очікуємо від сексу абсолютно різних речей.

Опитавши декількох своїх знайомих, я можу виділити кілька моментів, які іноді заважають насолоджуватись сексом. Щодо дівчат, то головною їхньою проблемою є те, що вони дуже часто занадто романтизують та ідеалізують як образ хлопця, так і безпосередньо процес. І дуже, дуже багато уваги приділяють антуражу! Якщо нема пелюстків троянд або хоча б шовкової постільної білизни (як у кіно!), якщо партнер не ричить так пристрасно, як Ерік Еверхард, або просто «не дає почути себе королевою» – так, це реально почутий аргумент! – секс вже не є чудовим. Звичайне ліжко та звичайний реальний хлопець є занадто буденними для примхливих богинь, які дивом потрапили на грішну землю.

А ті самі хлопці, що мовчать і важко дихають у ліжку, замість того, щоб кричати і усіляко доводити, що вони – САМЦІ, ті хлопці, які – ах! – забувають знімати шкарпетки, – вони теж очікують іноді чогось особливого – ідеального тіла, ідеальної покірності або навпаки – ідеальної розпусти. Дуже часто вони мають якісь уявлення про це з телепередач або фільмів, і якщо дівчина каже «Я не буду цього робити» замість «Ммм, із задоволенням, іди ж до мене у ротик», хлопцю здається, що вона його зневажає або ще гірше – він (вони обидва!) їй огидні. Звідти, з тих ілюзій, що дарує нам маскульт, і ростуть великі проблеми і великі комплекси.

Що тут можна порадити? Більше розмовляйте один з одним і не соромтеся. Хочеш романтики – скажи хлопцеві про це. Хочеш, щоб дівчина поводилась, як розпусна дика пантера, – натякни їй, що тебе це надзвичайно збуджує. Спираючись на власний досвід, можу сказати: секс дійсно стає кращим та приємнішим, якщо з’ясувати, чого очікує від цього партнер, і якщо сказати йому про те, чого хотіла б ти.

Спілкуйтеся і кохайтеся, любі мої!

Дуже люблю англійський та український футбол, вивчаю іноземні мови, слухаю різноманітну музику, обожнюю подорожі та спілкування.