У чому причина нашої втоми?

втома

втомаВчені відносять втому до одного з видів отруєння від молочної кислоти, яка виробляється м’язами під час роботи. Під час роботи м’язи також виробляють кенотоксин, який розноситься по всьому організму, так не лише м’яз буде відчувати втому.

Вчені проводили досліди на тваринах. Вони примушували собаку працювати до того, поки вона не засинала від виснаження, потім переливали її кров іншій собаці і та теж засинала. Та навпаки, кров бадьорої тварини переливали до стомленої і та одразу ж прокидалась без найменших ознак втоми.

Але не достатньо вивести втому із крові, треба ще дати відпочинок клітинам тіла. Наприклад, нервові клітини повинні «зарядитися», а суглоби – відновити змащувальну речовину.

Бадьорість також можна відновити за допомогою активізації інших частин тіла, тобто завдяки активності бо та посилює дихання. Але перше місце по праву займає сон.

P.S. Вы тоже устали? – айда на отдых в отпуск, где можно забыть о своим проблемах. Индонезия на карте мира пусть и не сильно заметна, но ее стоить посетить ради колоритного и незабываемого отдыха.