Робимо прибирання будинку із задоволенням

прибирання будинку

прибирання будинкуГоворять, що людина прийшла на Землю, щоб радіти і пізнати усі форми любові. Проте насправді ми рідко відчуваємо позитивні емоції, вірніше, ми сумуємо і дратуємося частіше, ніж радіємо. І ніхто не зможе вам допомогти стати щасливими, окрім вас самих.

Узяти, припустимо, заміжжя. Що ви думали до нього, поки були холостяками? “Ось, вийду заміж, і життя зміниться до кращого”! чи “Ось, народжу дитину, і стану щасливою”! Що відбувається тепер? Ви щасливі?

Мрії збулися, але побутова дійсність вже набридла. Щоб перестати дратуватися і почати отримувати радість навіть від прибирання, ми пропонуємо внести деякі корективи.

Головне правило успішного прибирання

Нехай усі “інструменти”, якими ви наводите лад, будуть яскравими, чистими і охайними. Погодьтеся, набагато приємніше протирати пил і мити полу з такими помічниками.

У вас є план?

Цей метод допоможе не лише в наведенні ладу, але і заощадить бюджет. Радимо скласти план, що ви збираєтеся робити і навпроти кожного пункту прописати, чим ви орудуватимете. Тепер ви можете оцінити свої можливості, заглянувши в комору. Якщо чогось бракує, замініть це на наявні засоби, або сходіть до магазину.

По кімнаті в день

Чому наші мами завжди наводили лад відразу у всьому домі, адже це так стомливо. Спробуйте робити це поступово. Якщо відводити кожній кімнаті 1 день, то ви встигнете зробити і інші справи по будинку, відпочити, попрацювати і приділити увагу сім’ї.

Прибирання на вихідних

Багато хто вважає за краще влаштовувати такий санітарний день на вихідних, а у будні просто відпочивати після роботи. І для таких хазяйок є варіант прискорити усі процеси і майже не втомитися. Просто відключіть телевізор і телефон, напишіть чіткий план прибирання і наслідуйте його. Таким чином, ви не відволікатиметеся на розмови, улюблений серіал і роздуми. Прибирання пройде автоматично і швидко.

P.S. Кстати, если вам некогда или просто не особо нравится уборка киев будь то или другой город, можно обратиться в фирмы, предоставляющие клининговые услуги. Тут все зависит от уровня вашего достатка, иногда важнее сэкономить время нежели деньги.