Просування сайту в Яндекс

Просування Яндекс

Просування ЯндексСправжні фахівці з просування скажуть вам, що просування сайтів в Яндексі – найважливіше завдання для будь-якого проекту. Для “нашої компаніі” компанії оптимізація сайту під Яндекс – завдання, якому приділяється підвищена увага.

Пошукове просування сайту під Яндекс

Існує велика кількість деталей, що відрізняють просування в Яндекс від інших пошукових систем. Нижче перераховані деякі з них, що дає можливість оцінити унікальність підходу до пошукової оптимізації сайту під Яндекс.

  • Технологія Trust Rank – часто використовувана Яндексом при ранжируванні. Означає наступне: розрахунок впливу зовнішніх факторів будується на вагових показниках, а також на ступені довіри Яндекса до того сайту, який посилається на вас.
  • Чим посилання «старше», тим краще. Яндекс цінує тривалість розміщення зовнішньої посилання.
  • Контент Яндекс любить, як і інші пошуковики. Останнім часом йде тенденція до збільшення видимості сторінок по конкретних запитах взамін тих, які пропонують інформацію «потроху про все».
  • «Природні» посилання Яндекс цінує вище. У 2003 році на конференції доповідачі Яндекса прямо дали зрозуміти, як вони відрізняють природні посилання від куплених на біржі і яким чином останні втрачають свою значимість для пошукової системи.

Навіть ці особливості призводять до висновку про особливий підхід, якого вимагає оптимізація сайту під Yandex. Особливість цього підходу виражається в його довготривалості та фундаментальності. Професійний підхід, вірне планування допоможе досягти дуже високих результатів просування. При доцільності такої послуги саме оптимізація сайту під Яндекс повинна бути обрана в якості основного інструменту інтернет-маркетингу. Доречі якщо мова йде про інтернет магазини то сторінки там наприклад http://590.ua/Красота-и-здоровье/Весы/brand/88 мають в першу черну бути кориснимм для людей, а потім вже для пошукових систем.

Навіщо вам це треба?

Ви хочете результат? Значить треба вкласти сили, кошти і час. Без цього нічого не вийде. Але ж не сенсу придумувати те, що вже багаторазово придумано і відбудовано фахівцями. Довіртеся “нашій компаніі”, як фахівцю. Ваші надії будуть повністю виправдані.

Чому саме “наша компанія”?

Трілан має можливості і ресурси для відстеження змін в алгоритмах, моніторингу, оцінки. Вам, як замовникові – всі ці інструменти будуть надані безкоштовно. Користуйтеся цим!