Просування сайту-візитки

Просування сайту-візитки

Просування сайту-візиткиСтворення і подальше просування сайту-візитки є відмінним рішенням для невеликих організацій або приватних підприємців, так як дозволити його можуть собі навіть компанії з невеликим бюджетом. У зв’язку з цим просування сайту-візитки має свої особливості.

Для сайту-візитки рекомендується використовувати дешеві або навіть безкоштовні методи розкрутки. Просування сайту-візитки в пошукових системах здійснюється завдяки пошуковій оптимізації, в яку входить створення унікального контенту, а також робота з навігаційною системою і структурою сайту. Якщо проводити пошукову оптимізацію сайту-візитки самостійно, то це зажадає лише зусиль і часу, оскільки реєстрація сайту в пошукових системах є безкоштовною процедурою.

Просування сайту за допомогою тематичних публікацій на форумах і в блогах не будуть коштувати вам ні копійки, якщо писати статті самостійно. Готові статті можна купити на біржах копірайтингу, що також обійдеться вам недорого. Таке просування сайту є популярним, оскільки останнім часом інтерес користувачів до блогів і форумів постійно зростає. Не рекомендується публікувати тексти з інших сайтів, тому слід створити унікальне наповнення сайту.

Просування сайту контекстною рекламою вимагає певних витрат, але зате ви платите за реальних відвідувачів сайту, а не просто за презентацію рекламних оголошень. Правда якщо немає досвіду у всьому цьому послугу краще замовити, наприклад у компанії SeoProfy.

Маленький бюджет на просування сайту-візитки може сприяти тому, що недобросовісні оптимізатори можуть почати використовувати чорні методи розкрутки. Незважаючи на невелику вартість такого розкручування і швидкий ефект, виключення сайту з індексації може завдати значної шкоди.