Простий і смачний обід

смачний обід

смачний обідРозповімо про одну мудрість із жіночої притчі. З кровопролитної битви поверталися воїни до своїх будинків. Багато дружини були захоплені зненацька, раптовим поверненням своїх чоловіків. І кожна дружина вступила в той момент так, як вважала за потрібне. Перша жінка почала спішно наводити порядок в домі. Друга – кинулася до вогнища, готувати смачну вечерю для повернувся чоловіка. Третя жінка, сама жіночна і, напевно сама мудра, швидко почала фарбуватися і чепуритися для свого чоловіка. Хто мав рацію, а хто ні в цій притчі – кожен вирішує по своєму. Але правда те, що жінка – яка почала готувати частування і та, яка стала прикрашати себе – були справжніми жінками. Вони дуже правильно розуміли чоловічу природу.

Про причепурювання і мистецтві спокушання чоловіків можна поговорити іншим разом. Але про приготування смачної вечері можна по докладніше поговорити. Коли гості на порозі – кожна жінка має виглядати красиво і привабливо, це не заперечується. А частування, – воно завжди повинно бути на готове … Навіть якщо немає нічого святкового. Завжди можна, з існуючих запасів, приготувати швидко і без особливих витрат різноманітний і поживний святковий обід.

До речі в інтернеті за пару хвилин можна знайти популярний рецепт салату Цезар. Дуже просте і швидке його приготування, зовсім не багато витрат часу і сил. Зрозуміло необхідно лише мінімум зусиль і такий же не великий набір продуктів, які, напевно, знайдуться практично у кожної господині в “засіках і коморах”

А на десерт, і до чаю можна знайти простий рецепт Шарлотки з яблуками і приготувати. Також, для цього рецепта, немає потреби у великому наборі дефіцитних продуктів. І не треба докладати величезні зусилля, з приготування цього смачного домашнього пирога.

Смачні святкову вечерю не обтяжить вас і не принесе величезної кількості переживань і зусиль, якщо мати завжди в запасі мінімальний набір найпростіших продуктів, пару хороших і смачних рецептів, а також намагання, винахідливість і бажання!

P.S. Конечно женщина должна не только хорошо готовить, но и замечательно выглядеть – узнать какие платья модны в Казахстане, какие модные тенденции и тренды будут актуальны осенью или весной следующего года – все это полезно.