Прості істини у 25

прості істини

прості істини«С возрастом я понял: мало знать истину, нужно еще иметь луженое горло, никогда не лопающееся терпение и крепкую, как нейлоновая удавка, нервную систему».

Досвід приходить з віком, мудрість приходить з прийняттям важливих рішень і пережитими помилками. Напевно, мої життєві позиції зміцняться і деформуються  к 30, 40 рокам. 25 років же – вік перелому юнацьких стереотипів і стану невизначеності, в результаті чого очі відкриваються на деякі прості, але тим не менш важливі істини.

1. Не буває друзів на все життя. Мова не йде про зраду. Життєві обставини віддаляють одних людей і дарують нам нові знайомства. Досвід спілкування це завжди добре, поставтеся до таких змін спокійно.

2. Харчуватися здоровою їжею і лягати вчасно – це не тільки правильно, але й здорово. Про це вам скаже ваше відображення в дзеркалі вранці перед роботою.

3. Гроші знаходять іншу цінність. І навіть не тому, що ви стали, нарешті, самі заробляти собі на життя. Це пов’язано скоріше із зміною потреб. Сто гривень на вечір з друзями стало буденністю, а не приводом для радості. Тепер радість приносять думки про поїздку за кордон, можливість записатися на курси або відкриття депозитного рахунку в банку.

4. Витратити 200 грн в книгарні – це не марна трата, а розумна покупка.

5. Бути поза відносин – це нормально! Шістнадцятирічне « о, Боже, все по парам, а я ні, що зі мною не так, я в депресії » вже не відвідає вас . Якщо ви зустрічаєте людину, то , швидше за все, з цього вийде заміжжя і сім’я, що вже не звучить так лякаюче як раніше.

І найголовніше: зміни – це завжди добре, навіть якщо на перший об’єктивний погляд все виглядає похмуро і безперспективно. Згодом ви зрозумієте для чого це потрібно було.