Україна: промо-відео до Євро 2012

Україна

Нове промо-відео, відзняте Юліаном Улибіним, викликало багато суперечок. По-перше, більшість погоджується, що саме цей ролик став кращим за багатьох попередніх. А ось стосовно підвищення іміджу країни – тут з’являються суперечливі моменти.

Чотири ролики, з яких складається компанія будуть транслюватися на таких міжнародних каналах, як BBC World News, CNN, FOX та інші. Таким чином це відео зможе побачити більше 2,5 млрд. людей.

Юліана Улибіна ми знаємо за промо-кліпом Switch on Ukraine. Юрій Король – виконував саме роботу оператора. Працювали над кліпом півтора місяця. За цей час знімальна група з метою розкрити красу України проїхала майже 6 тис. км. А чи вдалося це їм, виможете самі подивитися:

На youtube Ці ролики подобаються маже 30 тис. чоловік, які проголосували за них, але думки висловлюються не одностайні. Багато хто вважає, що режисеру до кінця не вдалося розкрити красу нашої країни, що існують і більш кращі міста та краєвиди. Також, зверніть свою увагу, жодної символіки, яка би давала зрозуміти глядачеві, що це саме Україна, у промо-відео немає.

Більшість погоджується, що кліп виконано скоріше у іноземних традиціях, навіть пісня, не дивлячись на її гармонічне поєднання з відео, не є українською. Про те, що це саме Україна, говорять окремі фрагменти тих місць, яки ми з вами знаємо та любимо. Це на сам перед чотири приймаючі міста (Київ, Харків, Львів, Донецьк) та ще деякі місця, які на думку режисера розкривають красу України. А ось якою нашу країну запам’ятають інші народи залишається лише здогадуватись. Та критикувати можна все, краще подивіться самі щоб скласти власну думку.

P.S. Креатив – одна из самых важных составляющих любой рекламы будь то наружная реклама в Москве или видео ролик исключительно для интернета, нужно заинтересовать зрителя и реализовать какую-то идею.