Промокоди: що це і навіщо вони потрібні?

Промокоди

ПромокодиДля тих, хто любить шопінг або просто робити покупки, завжди існували різного роду знижки, адже так приємно купити дорогу річ трохи дешевше за її вартість. Але найважливіше, це те, що якщо придбати велику кількість товарів, то знижки відіграють важливу роль в плані економії! Тому і існують промокоди, роль яких полягає у збереженні ваших грошових коштів. Але де їх брати і як вони працюють? Не переживайте, зараз ви про все дізнаєтеся!

Що таке промокод?

Промокоди – це нововведення у сфері торгівлі, які з’явилися відносно нещодавно і впродовж короткого періоду часу завоювали величезну популярність.

Складаються вони з набору цифр і букв, розташованих в хаотичному порядку. Виглядає це, як своєрідний пароль. Його необхідно буде повідомити продавцеві або ввести при купівлі. Його довжина – 4-8 символів, але бувають і більше! Букви в ньому зустрічаються різних мов, але зазвичай використовує англійська.

Користь промокода

Так для чого ж потрібний промокод? За допомогою комбінацій чисел і букв ви зможете отримати пристойну знижку. Промокоди можна знайти в інтернет-магазинах, там вони зустрічаються найчастіше, але є шанс відшукати і в звичайних супермаркетах нашої країни. Ось основна його мета – подарувати вам знижку!

Види промокодів:

Вигода від промокодів може бути різною, тому їх розбили на види, де у кожного свої розміри знижок і своя спеціалізація:

  • Знижки на придбання товарів або послуг. Наприклад, ви купуєте одяг або користуєтеся послугами салону краси, тут вам і знадобляться промокоди! Але розміри знижок по них бувають не дуже великими – 20-30% максимум. Навіть така знижка дозволить економити значну частину грошових коштів.
  • Існують промокоди, дія яких починається після перевищення грошового ліміту товарів. Такий варіант не дуже популярний, оскільки не кожен може купити взуття, наприклад, на 10000 гривень через знижку 10%, тому цей вид промокодів підійде тільки завзятим любителям шопінгу.
  • А цей вид промокодів дарує вам певну суму, тобто ви зможете купити товар, заплативши при цьому не грошима, а промокодом, тобто свої засоби ви не витратите. Це, звичайно, здорово, тільки буває так, що вони діють після того, як ви наберете товар на необхідну суму, тому будьте обережні.
  • Ще один популярний вид промокодів, знижки яких діють на вартість доставки вашого товару. Такі промокоди поширені в інтернет-магазинах. Ви замовили річ, вам її доставили за 100 гривень, але у вас є промокод на 50% знижки, і ви заплатите тільки 50! Існують промокоди навіть на безкоштовну доставку.
  • Наступний вид промокодів поширений в салонах краси, магазинах косметики і взуття. Цей вид промокодів не дає вам знижки, а дарує подарунок! Тобто магазин зобов’язаний вам подарувати річ або послугу, тільки не розраховуйте на щедрість, просто це буде скромний презент, який дістанеться вам абсолютно безкоштовно.

Де шукати промокоди?

Де узяти промокод:

1. На сайтах, спеціалізованих на інформації про різні знижки і акції, наприклад Promokodabra.ua.

Сайт промокодів

Там ви знайдете усю потрібну інформацію про промокодах. Щоб інформація була максимально достовірною, читайте її тільки на великих порталах і сайтах.

2. На офіційних сайтах інтернет-магазинів. Тут треба бути гранично уважним, адже вони розташовані в найдальших і прихованих куточках сайту! Найчастіші місця, де розташовані промокоди – це банери і спливаючі вікна. Також ви зможете їх знайти в розділах “акція”, “знижки”, “ваша вигода”. Якщо повезе, то можете наштовхнутися на окремі розділи під назвою “промокоди”. І обов’язково підписуйтеся на електронну розсилку, саме в ній ви зможете знайти промокоди або інформацію про розпродажі!

Як скористатися знижкою на промокодах

Скористатися комбінацією цифр і букв треба так:

  1. Якщо ви знайшли промокод, то відразу ж переконайтеся у його терміні придатності, адже знижки не бувають вічними! Також подивіться величину знижки, і на які товари вона діє, можливу мінімальну суму замовлення.
  2. Тепер йдемо в інтернет-магазин, де ви хочете придбати бажаний товар. Оформляєте замовлення, та вносите усі необхідні дані.
  3. Там ви знайдете поле для введення коду. Туди ви і копіюєте бувенно-числову комбінацію, головне, не помилитися! Після введення перевірте правильність промокоду і пересвідчіться що знижка на ваш товар нарахувалася.
  4. Все готово! Вартість товару буде перерахована з урахуванням знижки.

Тепер ви дізналися все про промокодах. Користуйтеся ними в задоволення і знайте, що економія – важлива частина сімейного бюджету.