Дещо цікаве про літаки

літак

літакВперше у пасажирському літаку з’явився туалет у 1919 році. А годувати у літаках почали у 1924 році.

Останнім часом у багатіїв з’явилася нова мода – літати на реактивних винищувачах. Особливою популярністю користується політ у стратосферу, на висоту 22 км. Коштує таке задоволення біля 17 тисяч доларів. Однак можна і вдовольнитися звичайним винищувачем МІГ-29, політ на якому коштує 8 тисяч доларів. Причому, такі послуги надаються цілком офіційно.

Найбільша висота, на яку зміг піднятися літак складає 37 650 м. Першим такий рекорд зробив радянський льотчик у 1977 році на літаку КБ Мікояна.

Літак російського президента коштує 300 мільйонів доларів. У ньому є дві спальні, душова кабінка, кімната відпочинку, тренажерний зал а також зала для переговорів.

Лікарі радять не вживати у літаках алкогольних напоїв, бо у повітрі дія алкоголю підсилюється у 3 рази.

Згідно зі статистикою на сто чоловік приходиться три людини, які страждають аерофобією – панічний страх літати на літаках.

P.S. Те, кто занимается металлопродукцией наверняка знают что среди всего ассортимента листовой металл является самым ходовым и популярным за счет широкой сферы применения от строительства, машиностроения до хозяйственных нужд.