Послуга прокату автомобілів в Києві

прокат автомобілів

прокат автомобілівПопулярна в багатьох країнах послуга прокату автомобілів набирає все більшу кількість прихильників серед українських автолюбителів та гостей країни. І це не дивно, бо життя сучасної людини просто не можливе без авто.

Це дуже зручно для людей, які приїхали у справах чи просто на відпочинок з іншого міста або навіть з іншої країни. Беручі авто у прокаті, людина може планувати свій час таким чином, як їй зручно. Не потрібно довго чекати таксі, користуватися громадським транспортом або просити родичів чи знайомих «підкинути» вас в необхідне місце.

Якщо ви не маєте власного авто, а вам вкрай необхідні «колеса», то найкраще рішення – це прокат авто. Залежно від ваших вподобань, потреб та можливостей ви можете обрати авто будь-якого класу: від економ до преміум. Вас завжди виручить прокатний автомобіль, якщо ваша машина знаходиться у ремонті або вам необхідно на деякий час інший автомобіль.

Перед тим, як приймати рішення на придбання автомобілю, можна скористуватися послугою прокату авто будь-якого виробника. Використовуючи прокатний автомобіль у звичайному ритмі вашого життя, ви зможете зрозуміти наскільки ця модель вас влаштовує, тому що повністю розкрити усі переваги та мінуси автомобілю під час короткочасного тест-драйву від автосалону просто неможливо.

Нерідко прокатний автомобіль стає у пригоді бізнесменам, які за певних обставин не можуть скористатися власним авто. Окрім звичайних автомобілів можна орендувати і специфічні види автотранспорту: це можуть бути мікроавтобуси, мінівени, позашляховики та інші авто. Мікроавтобуси та мінівени часто стають у пригоді, коли планується велике сімейне свято і виникає потреба перевезення великої кількості людей. В такому разі можна орендувати мікроавтобус навіть з водієм.

Якщо вам необхідно справити враження своїм іміджем, то в цьому випадку також можна взяти авто на прокат. За бажанням ви можете обрати спортивний автомобіль, купе-люкс, авто представницького класу і навіть VIP-авто разом із водієм.

Прокат автомобілів завжди допоможе у вирішенні автомобільної потреби – на певний час ви зможете орендувати авто, яке вам потрібне. При цьому процедура оформлення необхідної документації не відбере багато часу.

На сьогоднішній день в Україні існує багато компаній, які надають послуги з прокату автомобілів. Високоякісні послуги з прокату та оренди авто вам завжди надасть компанія BLS. Мета компанії – доступність прокату автомобілів для кожного. Висококваліфіковані спеціалісти допоможуть своїм клієнтам обрати необхідне авто, враховуючи його побажання та ціновий аспект. Також існує можливість попереднього бронювання автомобіля. Для цього необхідно зв’язатися з представниками компанії і вказати необхідну дату, час та місце отримання автомобілю.

BLS пропонує прокат автомобілів багатьох виробників, таких як Chevrolet, Mitsubishi, Honda, Nissan, Toyota, Infiniti, Mercedes, Lexus,Volkswagen, Mazda, Ssang Yong, Land Rover, Jeep, Jaguar, Chrysler, Subaru, Hummer та багато інших.

В BLS виможете взяти на прокат автомобіль в залежності від ваших потреб і можливостей: економ класу, середнього та бізнес класу, спорт-кари, позашляховики, мінівени, кабріолети, лімузини, авто VIP класу. Також компанія BLS надає можливість орендувати мото і навіть гелікоптери.

Окрім цього клієнти мають можливість взяти в оренду GPS-навігатори і навіть автомобільне дитяче сидіння для безпеки та зручності малюків. Особливою популярністю користується прокат лімузинів для весіль, корпоративів та випускних вечорів. За бажанням клієнта компанія BLS може надати лімузин разом з водієм та фотографом.

Послуги прокату автомобіля – це найкращій варіант швидкого отримання необхідного виду авто для будь-яких потреб.