Прогулянки з малям

Хіпс маба

Хіпс мабаМами всієї планети знають, що не легко справлятися з малюками. Вони хочуть щосекундної уваги і тепла. Бажання поєднати це з домашніми заняттями деколи приводить до тілесної і психологічної втоми. Не легко господарювати, одночасно тримаючи перед собою малюка. Зовсім через пару-трійку хвилин цих тягарів, болять спина і кінцівки. До того ж у малюка стане звичкою щохвилинне знаходження із мамою.

Якщо малюк не сидить в колясці, матері використовують різні методи перенесення, зокрема рюкзаки та слінги. Однак вони призначені для немовлят, які не вміють тупотіти, а як бути з малими, що практикують особисто переміщатися? Звичайно, можливо використовувати коляску. При цьому потрібно взяти до відома, що коляску треба буде особисто тягнути в будинок. Значно комфортніше застосовувати Хіпс маба. Необхідно підкреслити, що Хіпс в Росії виник насправді пару місяців тому, хоча вже встиг завоювати велику популярність унаслідок легкої і безпечної конструкції, а також не великий вартості.

Хіпс маба – це більш комфортна варіація ноші малюка на боці, причому дитина сидить на особливій підставці, що кріпиться до попереку. Коли ви використовуєте цю систему, прогулянки з малюком стануть приємніше, оскільки тоді можна забути про візку. Причому Хіпс ви зможете використовувати не виключно на прогулянках, він зможе допомогти і вдома, коли чекають домашні справи з малюком.

Плюс даної системи в тому, що конструкція хіпсіта позбавляє спину від надмірної ваги. Вся маса дитини висить на стегні, а це насправді найпотужніша частина нашого тіла. Це так само зручно як джинсы для беременных під час вагітності. Хіпс зручно тримається, він не тисне під час руху, у нього елегантний вигляд. Поки малюк гуляє, мама може зняти Хіпс, і при необхідності надіти знову.

Перед тим, як купити Хіпс проаналізуйте, скільки сил і бодроті ви збережете. Вибираючи магазина для придбання, легше орієнтуватися на веб-магазини, так як саме здатні запропонувати широкий асортимент, невелику ціну, оптимальні умови розрахунку та доставки.