Проголосуй за MOLODI на конкурсі ідей

Привіт, шановний відвідувач інтернет-журналу MOLODI! Ось і настав той час, коли я хочу попросити твоєї підтримки. Не фінансової, не хвилюйся.

Зазвичай моє ставлення до подібних конкурсів скептичне, але вирішив спробувати. Я виставив MOLODI.IN.UA на конкурс ідей від торгової марки Nescafe. Тобі треба лише проголосувати за нас на сторінці конкурсу. Для того, щоб віддати свій голос на сайті конкурсу ще й треба зареєструватись. Після, під описом нашої супер ідеї – проголосуй за нас! Пам’ятай, що за кожну ідею ти можеш проголосувати один раз на день, то ж прошу тебе підтримувати нас систематично. Звісно, якщо ми тобі подобаємось. Якщо ні, то голосуй за інші ідеї.

За твоєї підтримки ми можемо поборотись за приз в 50 000 грн і зробити інтернет-журнал MOLODI ще крутішим!

Також під описом ідеї ти знайдеш кнопочки, за допомогою яких ти зможеш розповісти про нашу ідею своїм друзям на різних соціальних сайтиках. Думаю, що натяк зрозумілий)

Дякую кожному!

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.